Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Arduino malzemelerini nereden alıyorsunuz.

Konu, 'Bilgisayar Kitaplığı-Eğitim Setleri' kısmında Akyürekli tarafından paylaşıldı.

Etiketler:

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. akasya65

akasya65 Site Gezgini

2. canemrahh

canemrahh Üye

direnc.net

3. alsabim

alsabim Üye

Görsu Elektronik. Toplu alımlarda indirimde yapıyorlar. İstanbul'da firma...

4. ayss12

ayss12 Seçkin Üye Seçkin Üye

motorbit bazı ürünleri f1depodan daha uygun.

5. Hige

Hige Aktif Üye

Alacağım malzemeleri karşılaştırıyorum tüm sitelerden. (Robotistan, Robiduck, Direnç.net, F1 Depo, Robitshop, Robotzade, Robotus, Robolink Market...) Çoğundan alışveriş yaptım ancak en uygunları bence F1 depo, Direnc.net ve Robitshop.

6. sugibi

sugibi Seçkin Üye Seçkin Üye

KARGO masrafını çıkarmasına göre tercih yapıyorum.
    Ben sıklıkla öğrencilerim için alışveriş yapıyorum. Eğer alacağım ürün çoksa, kargo masraflarını çıkaracak şekilde 150TL'lik bir firmadan, 200TL'lik bir firmadan seçiyorum. Bunu yaparken de ucuz olan siteleri seçiyorum. Ama aldığım ürünler kargo masrafını çıkaramıyorsa; 150TL altında kalıyorsa(Ücretsiz kargo firmaya göre değişiyor bu arada) genelde ucuz olan tek firmaya yöneliyorum. Tabi o an alacağım parçalara göre de değişiyor.

7. cihankaplan29

cihankaplan29 Üye

8. flore

flore Üye

Robolink marketten geçen hafta aldım ilçede olmama rağmen 24 saatte elime ulaştı, başlangıç seti gayet memnun kaldım

9. cgg*seco

cgg*seco Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar robotistan - f1depo - robitshop - motorobit - hobidevre - direnc.net ten indirim kuponu olupta paylaşmak isteyen var mı? Toplu bir alım yapacağım. İletişime geçtim bazılarıyla. Biraz indirim yaptılar ama en fazla yapan %5 yapıyor. İndirim kuponu olan varsa çok makbule geçer.

10. Must@f

Must@f Seçkin Üye Seçkin Üye

robotistan, motorobit, robolink, f1depo, hobidevre, direnc.net bunların hepsinden sipariş verdim. Hatta yapacağım projelerin parçalarını her birinden farklı farklı, ayrı ayrı bu e-ticaret platformlarından sipariş edip aldım. Ağırlıklı olarak f1depo'dan aldım. Yani f1depo'dan %70%80 buradan sipariş verdim.

Fakat öğrenci ile f1depo ile öğrenci arasında kaldım. f1depo tam bir sokak esnafı zihniyetinde. Her siparişimde ürünler hatalı, eksik veya fazla.
    Telefonla arıyorum, mail atın diyorlar. Mail atıyorum son zamanlarda geri dönen yok. Benden anlayış bekliyorlarmış. Ben sadece bu firma ile öğrenci arasında aracıyım. Nasıl bir anlayış göstereceğiz ki? 11 tane öğrencim için 4WD araç kiti ve bunlara ait ek malzemeler sipariş ettim, bu ürünler tek bir koliye üst üste istiflenmiş. Her öğrenci için ayrı kutulanmasını ve sonra tek bir kolide gönderilmesini istemiştim. Bunu özellikle rica etmiştim, tamam efendim olur efendim diyorlar ama yine bildiklerini okuyorlar.

11. zeguj

zeguj Aktif Üye

F1depodan aldigim 20 adet HC-05 Bluetooth modüllerinin hepsinin MAC adresleri aynı çıktı. Arayıp söylediğimde adreslerin aynı olmasının normal olduğunu söyledi.
    Benim için f1depo bitmiştir.

Son düzenleme: 15 Mart 2019
  12. inikat

inikat Süper Üye Süper Üye

Neden hocam adamlar MAC adreslerinin aynı olması normal demişler bu yüzden mi sizin için f1depo bitti. Ne güzel doğru söylemiş adamlar :)
    Biz üç kuruş ucuza getiriyoruz diye herkes bizi seçmeye başladı biz de artık bizi seçenleri yolmak maksatlı iş yapıyoruz diyorlar açık açık :)
    Valla hocam gerçekten kime güveneceğimizi şaşırdık herkes bir şekilde zengin olma peşine düşüyor.

zeguj bunu beğendi.
  13. ergin_tastan

ergin_tastan Seçkin Üye Seçkin Üye

Direnc.net ve hobidevreden aldığım uygun fiyatlı motor teker 6v takımlar da özürlü çıkmıştı . tekrar göndermeme ve değiştirmelerine rağmen yine kırıklar arızalılar vardı. Motorlarda ucuz oldu mu genelde kalitesizleri ucuza veriyorlar

14. nht268

nht268 Seçkin Üye Seçkin Üye

En son bu seti aldım, gelmesini bekliyorum.
    TRY 132.35 8%OFF | YENI RFID Arduino için UNO R3 Starter Kit Yükseltildi sürüm Öğrenme Paketi Perakende Kutusu Ile
    https://s.click.aliexpress.com/e/F7N9xVyqf

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal