Arçelik Pardus ETAP Sorunlar-Çözümler

Kodla Büyü
Arçelik tahtalarda usb login yüklü değil... Henüz... İmajı bekleyiniz

Pardus yüklü iken 2. İşletim sistemi windowsu yükleyebilirmiyiz arkadaşlar. Boot seçenekleri ni nasıl ayarlariz Pardus hiç bilmiyorum.

Arçelik imajını hazırlayan öğretmenlerim forumu takip ediyor sanırım. Adobe air gerektiren yazılımlar için bir çözüm üretirseniz çok seviniriz. Teşekkür eder, kolaylıklar dileriz.

Arçelik imajını hazırlayan öğretmenlerim forumu takip ediyor sanırım. Adobe air gerektiren yazılımlar için bir çözüm üretirseniz çok seviniriz. Teşekkür eder, kolaylıklar dileriz.

Adobe air ile çalışan windows uygulamalarından mı bahsediyorsunuz ?

Arçelik tahtalar için hazırlanan imaj şuan test aşamasında en kısa sürede paylaşacağız.

Tahtalardaki mobilkod uygulamasına giriş yapılamıyor mu internet olmadan? Her seferinde baştan başlıyor, ne yapmam lazim

Hocam wine ile ilgili ekleme yaptık şuan testler yapılıyo sahada , ok gelince yayımlayacağız
Emekleriniz için çok teşekkür ederiz, Hocam yaptıklarınızı, nasıl yaptığınızı image ile paylaşırsanız iyi olur diye düşünüyorum. Bilgi paylaşıldıkça çoğalır. Bir kaç gündür wine ile uğraşıyorum başaramadım. İsterseniz yazılımı özelden atabilirim.

Emekleriniz için çok teşekkür ederiz, Hocam yaptıklarınızı, nasıl yaptığınızı image ile paylaşırsanız iyi olur diye düşünüyorum. Bilgi paylaşıldıkça çoğalır. Bir kaç gündür wine ile uğraşıyorum başaramadım. İsterseniz yazılımı özelden atabilirim.

Yayımlanınca paylaşacağız hocam.

Bugün Arı Yayıncılığa üye oldum,
Pardus İşletim Sistemi seçeneğini seçerek 1 Adet Z kitap indirdim,
ama inen dosya .exe idi ve haliyle akıllı tahtada çalışmadı,
bu Z kitaplar nasıl çalışsacak arkadaşlar.

Merhabalar. Ethernet kablosu takılı olmasına ragmen bağlantı yok. Dns ayarları 0 (sıfır ). Dizüstü bağlayınca internete girebiliyorum. Sorun ne olabilir acaba

Kablodaki en ufak bir kopuklukta pardus internet almıyor. Windowsta ise birkaç telin kopması sorun oluşturmuyor.
Benimde başıma geldi kabloyu değiştirince düzeldi.

Faz 3 te z kitap çalıştıran oldu mu? Veya sanal makinede deneyen sanal makinede çalışmadı flash bellek görmedi

Geri