Araştırma Sorularımı Cevaplar mısınız?

Kodla Büyü

mrv_v1

Üye
1) İlköğretim BT öğretmenlerinin okullarında üstlendikleri roller (görev ve sorumluluklar) nelerdir?

2) Lisans döneminde aldıkları eğitimle; mesleğe başladıklarında kendilerinden beklenen sorumlulukları yerine getirebilmelerinde yeterli oluyor mu?

3) İlköğretim BT öğretmenlerinin görev yaptığı okullarda ki yöneticilerin ve diğer branş öğretmenlerinin BT öğretmenlerinden beklentileri nelerdir?

4) BT öğretmenleri ve BT formatör öğretmenlerin görevleri çalıştığınız okulda bu iki kavramın görevleri birbirinden kesin sınırlarla ayrılıyor mu?

Bunların cevaplarını yazmak sizin sorduğunuz sorulardan çok çok uzun sürer. Hatta en az birkaç sayfa sürer. Kendi adıma söyleyim birinin araştırması için o kadar vakit ayırıp yazmam. Siz bence bu soruları karşılıklı konuşma olarak birkaç öğretmenle yaptıktan sonra burada anket gibi çoktan seçme gibi sorarsanız daha çok cevap alırsınız. En sona da sizin paylaştıklarınızın dışında neler var derseniz daha da sağlıklı olur. Benim görüşüm tabii. Bu şekilde yardımcı olacaklarda olur tabii ki

Geri