Araç Kaza Sorgulama (5664)

Kodla Büyü

hastasıyız dede

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar aracımı 5664 ten, şase ilede plaka ilede sorguluyorum 2003 ten sonra kaza yoktur yazıyor, peki 2003 ten önceki durumunu nasıl öğrenebilirim?

araç 89 model doğan.

25 yaşında araba alıyorsun hocam ne çıkmasını bekliyorsun 5664'ten?
kazası vardır deyince almayacakmısın?

diyelim ki 94 yılında 100 milyonluk hasar var dese senin için ne anlamı olacak?

Aracın eski sahiplerine ulaşabilirsen öğrenebilirsin :D Yada sanayide iyi bir ustaya göster. Bu yaştaki arabada önemli olan şaselerde sıkıntı olmaması önden darbe almamış olması veya takla atmamış olmasıdır. Yani büyük kazası yoksa çürüğü çarığı yoksa yürüyeni de iyiyse başka şey aranmaz.

O yaştaki bir araba illa ufak tefekte olsa kaza yapmıştır. Yapmasa bile boyanmıştır. Bu yüzden arabanın genel durumu önemli yürürü önemli.

seventyseven' Alıntı:
25 yaşında araba alıyorsun hocam ne çıkmasını bekliyorsun 5664'ten?
kazası vardır deyince almayacakmısın?

diyelim ki 94 yılında 100 milyonluk hasar var dese senin için ne anlamı olacak?
iyi oku iyi. :)

bu arabayida mi sorgulatiyirsunuz ya. 5 binlik araba için 5 lira meaaj parasina yazik :D. Şaka bir yana hocam. Bu arabada illaki kaza vardır. Ama bu arabada değişen botmyaya değil bir motor uatesina görürün motoruna baksin bir de kullansin yürürü de iyiyse alin gitsin

başlığı sevdim siteye bir nebze olsun güler yüz getirdi galiba yoksa hepimiz bu gidişle çatlayacaz

Belki çok şey isteyeceğim ama benzin bittiğinde otomatik duran motor sistemi var mı bu araçta?

hocam o arabanın emsalleri şehir çöplüğünde hangi kazadan bahsediyorsun. şahin doğan gibi araçlar tamir maliyeti ucuz olduğundan ülkemizde değer kaybetmeyen avrupa arabalara yıllardır direnen arabalar. 89 kasa murat 131 ile orjinal haliyle tamir ettir nostalji keyfi yap... :++:

Yorumlara bak ya birdaha öğrencilerime kızmayacam öğretmenler bu haldeyse öğrencilerin durumu normalmiş.
7 yıl önce Gücüm buna yetti bunu aldım
Lüx araba alamamak suçmu.
Siz bu arabada kaza aranmaz diyorsunuzda alacak olanlar arıyor.
Birdahada bu başlığa zengin züppesi gibi yorumlar yazmayın.
Dagılın hadi.

hocam alıyomusun satıyomusun amma karıştı. satıyosan hasar kaydını napacaksın :?: alıyosan "antalyaya tayin isteyeceğim için satıyorum" yazmış yani hiç mantıklı değil araç sadece adana koşullarında çalışıyor gibi bir anlam çıkıyor :|

pasific' Alıntı:
hocam alıyomusun satıyomusun amma karıştı. satıyosan hasar kaydını napacaksın :?: alıyosan "antalyaya tayin isteyeceğim için satıyorum" yazmış yani hiç mantıklı değil araç sadece adana koşullarında çalışıyor gibi bir anlam çıkıyor :|
hocam yazılarımı okuyabilirsin ben alacağıma dair tek kelime yazmadım arkadaşlar sağolsun nereleri ile okudularsa konuyu çarpıttılar, antalyayada uçakla gidip gelmeyi planlıyorum. uçak bileti arabanın yakacağı benzinden daha ucuz.

hocam sen olanı yazmışsın zaten. arayanlara da ustanla gel dersin.. çok kafa yorulacak bir mevzu değil.. her kör satıcının bir kör alıcısı vardır..

eski model arabalar candır be hocam.. imkanın olsa da satmasan..

hayırlı satışlar.. :+1:

Geri