Arabamı Sattım...Araba Alcam

Kodla Büyü

serkanholep

Seçkin Üye
Seçkin Üye
http://www.sahibinden.com/ogretmenden_1 ... isplayitem

Arabam bu idi 7900 TL ye bugün sattım

şimdi 18-23 bin TL ye araba arıyorum

tavsiyeleriniz ne olur. kriterler

1-abs,hava yastığı(yolcu sürücü vs), klima gibi özellikler
2-yol tutuş
3-servis ağı geniş
4-Ugun fiyatta servis bakımı ve parça
5-2002 ve üstü model
6-en fazla 100000 km

birde arabayı kelepirmi vermişim yorumlarını için teşekkürler

hocam bizim okulda da araba işleri kızışmaya başladı.arkadaşlar skoda octavia konuşuyorlar.istersen bi araştır.iyi fikir gibi geldi bana da

Hocam klasik olcak belki ama bence temizinden bir megane dizel al. hem ekonomik hem de konforu idare eder. biraz daha çıkabilirim dersen 2005 ve üstü yeni kasa focus ghia al derim.

meraklimemis' Alıntı:
2010 model toyota corolla
18-23 bin TL hocam

18+23 olursa olur :D
beyzadem' Alıntı:
Hocam klasik olcak belki ama bence temizinden bir megane dizel al. hem ekonomik hem de konforu idare eder. biraz daha çıkabilirim dersen 2005 ve üstü yeni kasa focus ghia al derim.
aslında dizel değil benzinli arıyorum yazmamışım kusura bakma

focus Ghia bende düşünüyorum

ama niye 2005 ve üstü

yada ne kadar senin dediklerin

focus ghia lar bu ara bayağı gündemde herhalde bizim okulda da konuşulan bir model ama biz 25 den aşğısını bulamadık 27 30 a kadar değişiyor fiyatlar yalnız arabayı kullananlar ve arabadan anlayan kişilerde hep olumlu şeyler duyduk eğer bütçeniz uygunsa araştırın derim bende.
ayrıca dediğiniz fiyatlara çok güzel araçlar alabilrisiniz.
mesela toyota vw modelleri ama uygun yedek parça denince iş değişiyor özellikle vw için:)
2004 model avensis i bir arkadaş 23 e 2 ay önce sattı. bizde şuan bora var ama ben toyotayı tercih ederim bundan sonra. tabii passat alamıyacaksam:) yani o gün param olsa o aracı ben kendime alırdım şahsen.

kendi aracınızıda bence biraz uygun fiyata vermişsiniz ama hayırlı olsun hocam piyasa zaten bu aylarda ölü zamanı. inş sizde uygun fiyata güzel bir araç bulursunuz.

hocam 2005 üstü dememim sebebi motorda olmasa da donanımda ve kasa da önemli değişikliklerin olması.dizelleri dediğiniz gibi ama ben biraz daha çıkabilirseniz derken 26-27 demek istedim.benzinlide iyi ama bence dizel. yakıtı çok az yedek parça ve servis ağı çok iyi.bende arıyoum bu aralar vw jetta ya bakıyorum.herkes iyi diyo ama binmeden anlaşılmıyor hiç bir şey

aslında 18-23 fiyat aralığında 23 çok zorlanmış hali

çünkü aldığım arabaya gaz taktırma alım ve sigorta vs 2 bin tl masrafım olcak heralde

gönlüm toyotodan yana ama yetmiyor para işte

focus olcak gibi

aslında chevrolet fiat arabaları uygun ama güvenemiyorum

birde benden arabayı alan kişi üzerine ocak 1 den sonra alacak

vergisini onun yatırması gerekiyor öyle değilmi

hocam HONDA CIVIC 2003-2004 veya 2005 tüplü olursa birde ooooo tadından yenmez :+1:

serkanholep' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ogretmenden_120000_de_degiseni_yok_-01WQQaXQQ18736497WQQpXQQdisplayitem

2-yol tutuş
3-servis ağı geniş
5-2002 ve üstü model
6-en fazla 100000 km

Bende 307 var 2002 model 18,000 e veririm hocam

Skoda Octavia: C segmentine alınabilecek en geniş iç hacim ve bagaj (stepne ile 560 litre, stepnesiz 585 litre) hacmine sahip araç :+1:

hhtc' Alıntı:
serkanholep' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ogretmenden_120000_de_degiseni_yok_-01WQQaXQQ18736497WQQpXQQdisplayitem

2-yol tutuş
3-servis ağı geniş
5-2002 ve üstü model
6-en fazla 100000 km

Bende 307 var 2002 model 18,000 e veririm hocam

yok hocam sağol