Ara tatilde okullara çağırılıyoruz !!!?

Kodla Büyü

blueand

Aktif Üye
Arkadaşlar ara tatilde okullarımıza hatta 2.okullarımıza gitmemiz yönünde bir bilgi geldi. Tüm öğretmenler mesleki eğitimini evlerinde yaparlarken biz neden ayrımcılığa maruz kalıyoruz. Biz de öğretmen değil miyiz. BTR görevi okulun eğitim öğretim faaliyetlerinin yapıldığı sürelerde yapılmıyor mu.
Bir haksızlığa uğradığımızı düşünüyorum. Nedir fikirleriniz

Hocam idarecilerinize YEĞİTEKin "BTR eğitim-öğretim saatlerinde yapılır" yazısını gösterin . Valilik oluruna "seminer dönemi hariçtir" diye yazıverseler kimsenin kafası karışmayacak. Buradan İl Koordinatörü olan arkadaşlarımıza rica ediyorum. Lütfen!!!!! Dönem başlarındaki valilik olurlarına "BTR görevlendirmesi ara kasım-nisan seminer dönemi hariçtir" ekleniversin, kavgalar, tartışmalar bitsin. Biz öğretmen değil miyiz???????

Arkadaşlar ara tatilde okullarımıza hatta 2.okullarımıza gitmemiz yönünde bir bilgi geldi. Tüm öğretmenler mesleki eğitimini evlerinde yaparlarken biz neden ayrımcılığa maruz kalıyoruz. Biz de öğretmen değil miyiz. BTR görevi okulun eğitim öğretim faaliyetlerinin yapıldığı sürelerde yapılmıyor mu.
Bir haksızlığa uğradığımızı düşünüyorum. Nedir fikirleriniz

Hocam bu yazıyı buraya ekleyebilir misin. Ve hangi ildesiniz?

Ne yazıyor, ne söylüyor , ne öneriyorsunuz siz...
2010 yılındaki gibi, başkalarını gaza getirmek için : ben kadın öğretmenim, benden çatıdaki anteni tamir etmemi istediler;hafta sonu ve gece bile okula çağırıyorlar gibi provakatif, kaynağı ve belgesi olmayan saçma yazılar yazmaya zorlayan sizleri ne acaba?
Bir bilgi gelmiş, valilik oluruna o - şu- bu ifadeler de ekleniversinmiş... Biz öğretmen değil mi miymişiz? İdareciler de gönülü ve kendi isteği ile o görevi yapıyor, BTR görevi olanlardan daha fazla okulda bulunuyor, daha fazla iş yükü var ve belki daha fazla derse giriyorlar. Onlar da öğretmen değil mi o zaman...
Belgeyi eklersiniz, okulunuzun adınızı ve kendi ad ve soyadınızı yazarsınız... O zaman bir değeri olur.
Bir kaynaksız bilgi, sonra 1 saat 10 sayfa yakınma dert yanma, saçmalama yazısı sonra kapanış. 2010 yılındaki döngüye mi girmek istiyorsunuz.

Geri