AR-GE de veya milli eğitimde çalışanların EKDERS

Kodla Büyü
15/01/2012 den önce görevlendirilmesi yapılmış olanlar ek ödeme alacaklar.
Bu tarihten sonra görevlendirilen veya görevlendirmesi bu tarihte veya sonrasında yenilenenler ek ders ücreti alacaklar.

Özeti bu. Görevlendirme tarihiniz nedir?

Orasını anladım sayın hocamda. şöyle bir durum daha var.
Şimdi ben 01/01/2012 tarihinde görevlendirildim.. İki sorun var şimdi.
Ocak ayı maaşları yapılmadan önce yine bir yazı geldi ve ek ödeme iptal edildi ekders ödenecek dendi. Ve ocak 15 te ek ödemesiz maaş aldık. Hadi bu Şubatta fark yapılarak ödenir herhalde..
İkincisi Ben 1 ocakta ilkkez görevlendirildiğime göre 1 ocakla 15 ocak arasındaki maaş farkı yapılacak mı? çünkü ben daha öncesinde yani aralıkta görevli değildim.
Çok karıştırdılar ya.......
Ek ödemeyse ek ödeme değlse ek ders yok şu tarihtekine ekders yok şu tarihten sonrasına ek ödeme yok bir ödenecek bir ödenmeyecek bıktırdılar.......
İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM SAYIN HOCAM

Siz ek ödeme alacaksınız bir dilekçe yazıp bu dilekçeye de bu yazıyı ekleyerek farkının ödenmesini isteyeceksiniz. Benim bildiğim böyle siz genede ilçedeki memur arkadaşlarınızla bir görüşün.

hasari' Alıntı:
Siz ek ödeme alacaksınız bir dilekçe yazıp bu dilekçeye de bu yazıyı ekleyerek farkının ödenmesini isteyeceksiniz. Benim bildiğim böyle siz genede ilçedeki memur arkadaşlarınızla bir görüşün.
:++:

Eğitim planlı bir süreçtir hocam. Bunların planları süper. Ekim 2011'den bu yana aldığım maaş bordrolarının hepsi birbirinden farklı, heryer fark ödemeleriyle dolu. Varın siz düşünün. Bir de utanmadan kaliteden bahsediyorlar. Alın işte kalitmiz apaçık ortada. Standart bir maaşımız yok. Neyin hesabını yapıyorlar acaba?

Geri