Apple Mac Makina Kullananlar Arkadaşlara

Kodla Büyü

ocomert

Site Gezgini
Arkadaşlar Mac makina almak istiyorum. Mac OS'da

* e-imza kullanımında sıkıntı yaşar mıyım?
* Arduino card bağlantısında sıkıntı yaşar mıyım?
* S4A MacOs'da çalışır mı?

şimdiden teşekkür ederim.

Ben de hem microsost office hem adobe çalışacağım.
Mac önerir misiniz?
Tasarım işi.

@ocomert hocam söylediklerinde sadece arduino kullanıyorum. Sorunsuz çalıştırıyor.

@reyhanlı hocam microsoft office ve adobe'un tüm programlarının Mac OS versiyonları var zaten, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

pckopat53' Alıntı:
@ocomert hocam söylediklerinde sadece arduino kullanıyorum. Sorunsuz çalıştırıyor.

@reyhanlı hocam microsoft office ve adobe'un tüm programlarının Mac OS versiyonları var zaten, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hocam çok teşekkür ederim

Tasarım işi için özellikle macos öneriliyor. ben yaklaşık 8-9 aydır macbook pro 13.3" lik bir model kullanıyorum ve çok memnunum. önceden kullandığım şeyler bilgisayar mıymış demiyorum tabi ki ama gerçekten de işletim sistemi başlı başına ele alınması gereken bir taban. touchpadi kullanınca bile aradaki fark belli oluyor

hocam arkadaşımda 20 senelik mac core2 işlemci var.photoshop cc saniyelik açıyor çalıştırıyor kapatıyor.ben de i5 ve 8gb ram var kağnı arabası gibi çalışıyor.ben de bu sene mac alacağım adobe icin

İsraf bence. Freedoslu iyi bir makine al ubuntu kur illa mac arayuzlu olsun istersen ubuntu mac eklentileri var onlari kur

Bu ikisinde hiç bir sıkıntı yaşamadan kullanıyorum. Ancak E-imza ile ilgili bir çalışmam olmadı. Onda da sorun olacağını düşünmüyorum.

hocam arkadaşımda 20 senelik mac core2 işlemci var.photoshop cc saniyelik açıyor çalıştırıyor kapatıyor.ben de i5 ve 8gb ram var kağnı arabası gibi çalışıyor.ben de bu sene mac alacağım adobe icin
Hocam 60lık 120 lik bir SSD tak bak hocam. Nasıl performans değişiyor. Bendeki MacPro da normal HDDde de yavaştı. SSD takınca Performans artışı çok bariz oldu.

Geri