AÖF Sınavlarında Görev Almak.

Kodla Büyü

dehencan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ilçemizde AÖF (Anadolu Üniversitesi) sınavları yapılmıyor. En yakın ilçede 40 km. uzaklıkta orada oluyor. Bu sınavlarda görev almak için nasıl bir yol izliyoruz? İlçe memden kayıt yaptırdım. e-posta adresine şifre gelecek dedi memur ama herhangi bir mail gelmedi. O da tam olarak bilmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

bireysel olarak sisteme kendiniz kayıt olduysanız yine sınav görevi vermezler. İllaki bir okulun sisteminde olmanız gerekiyor.
Bireysel kayıt yapıldığında genel bir havuz sisteminde oluyorsunuz ama okul siteminde kayıt yapıldığında o okulun havuzunda yer alıyorsunuz ve böylece görev rahatlıkla çıkıyor.

Sisteme bir kurumdan kayıtlı olmalısınız, bilgilerinizde Eskisehir / havuz gibi birşeyler yazıyorsa, görev çıkmayacaktır.

başka ilçelerden görev alan varmış arkadaşlar. Orada da sınav yapılmıyor.

Re: Ynt: AÖF Sınavlarında Görev Almak.

dehencan' Alıntı:
başka ilçelerden görev alan varmış arkadaşlar. Orada da sınav yapılmıyor.
Hocam şöyle düşün.
Sınava görevli lazım.Garantili gelecek olan.Yani sen olsan, çantadaki keklikmi? yoksa ilçede bekleyenmi?
Bir bilgim yok ama, Empati yaptım.Darılmaca yok.

ayni il icinde baska ilcede gorev alabilirsiniz.sifre maile degil cep telefonuna sms olarak geliyordu en son. gecen sene kayit oldugumda oyleydi yani. istanbulda bizim ilcedede sinav olmuyor.baska ilceyi tercih edip gorev aliyorum.
acikogretimin augis sitesinden sifre hatirlatma bolumunden sifreni ogrenmeye calisabilirsin

Mutef_bk' Alıntı:
ayni il icinde baska ilcede gorev alabilirsiniz.sifre maile degil cep telefonuna sms olarak geliyordu en son. gecen sene kayit oldugumda oyleydi yani. istanbulda bizim ilcedede sinav olmuyor.baska ilceyi tercih edip gorev aliyorum.
acikogretimin augis sitesinden sifre hatirlatma bolumunden sifreni ogrenmeye calisabilirsin
teşekkür ederim . evet oldu.

Geri