antivürüs programı lazım.... acill

Kodla Büyü

cihanmnsl

Seçkin Üye
Seçkin Üye
değerli meslektaşlarımmmm

çok acil olmak üzere full sürüm olan antivürüs programları lazım...özellikle bilsa ile çalıışmasında sorunu olmayanları yollarsanız sevinirim...çok acil...

karneler yazılacak bilgisayarlarda virüs var...panda var ama olmuyor...

nod 32 çakışıyormuş bilsa ile,,,

siz ne kullanıyorsunuz okulunuzda

acil yollarsanz sevinirim...

virüsleri bilsa server dan dışarıdan hiren boots la temizlesem herhanggi bir sorun olurmu bilgisi olan varmı

çok acil...

tüm virüs programalarını alabilirm....

saygılarımla

hocam bilsa ile çakışmasının bence 2 nedeni olabilir
1-ağı kullandığından ağ trafiğini etkileyebiir
2-sanırım vb ile yazılmıştır o runtime lerine yada macrolarına virüs diyebilir
ben ücretsiz avg kullanıyorum
bir de kaspersky anti-hacker
herhangi bir trafikte benden izin istiyor
eski dost f-prot bile işini görebilir
tabi boot cd içinde olmalı dos sürümüyse

AOL Active Virus Shield kullanıyorum. Kaspersky tabanında çalışıyor. internet üzerinden aktivasyon şifresi alıp ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Norton 2006 nın bulamadığı 8 tane virüs buldu.

hocam iki seneden beri Kaspersky kullanıyorum ve gayet memnunum hem internet güvenliğini sağlıyor hem de virülere karşı etkili. ve sürekli güncelleme olanağın var. en iyi özelliği ise (bence) virüsleri bulmakla yetinmiyor temizliyor. nod 32 denedim bir ara makinayı hiç kasmıyor ama virüs buldum diyor gerisi yok..
sitesinden 6.0 ı indir ben sana 2010 yılına kadar olan lisans keyini gönderirim. ama forum kurallarında ***** ve serial paylaşımı serbestmi bilmiyorum???

lisans keyi bilgisayarına kopyalayıp kasperskyı açıp ana pencerede sol tarafta bulunan service seçeneğini seçiyoruz. açılan pencerede sağ alttarafta license info seçeneğinin altında license number seçeneğine tıklıyoruz. açılan pencereden activate seçeneğine tıklıyoruz Applay existing license key seçeneğini işaretleyerek bilgisayarımıza kopyaladığımız key dosyasını Browse seçeneğini kullanarak bulup işaretliyoruz.
yada ilk kurulum sırasında applay existing seçeneğini işaretleyip aynı işlemi yapabiliriz..

Geri