Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Antalya norm fazlalığı duyurusu

Konu, 'Akdeniz Bölgesi İlleri' kısmında ozhan07 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. ozhan07

ozhan07 Seçkin Üye Seçkin Üye

Antalya mem duyuruyu yapmış, bilin bakalım listede en çok hangi branş var. silmiş süpürmüşüz. bu kadar fazlalığı yurt dışına falan atamaları gerekir galiba :)

http://antalya.meb.gov.tr/

Ekli Dosyalar:

2. xmet

xmet Aktif Üye

sadece imza karşılığı duyurulup kendi dosyalarında tutulması denmiş.atama olacak mı olmayacak mı belli değil.

3. kerasus

kerasus Aktif Üye

la btr görevlendirmesini sitesinden yayınlayamayan antalya olay norm fazlalığı olunca hiç beklememiş maşallah :verymad:

4. ozhan07

ozhan07 Seçkin Üye Seçkin Üye

ilk başta duyuru yapıyorlar daha sonra açık okulları (varsa) duyurup tayin istettirecekler galiba...

5. tefbilisim

tefbilisim Seçkin Üye Seçkin Üye

Evet sanırsam öyle olacak umarım bulunduğumuz ilçeyi yazmamızı şart koşmazlar koşarlarsa da 2 aşamalı yaparak 2.tercih hakkı verirler.

6. hanif

hanif Site Gezgini

Özhan hocam geçen sene aynı durumu yaşadım ve sendika avukatımızın eşeğinizi önce sağlam kazığa bağlayın sonra emanet edin mantığıyla kötünün iyisini tercih edin demişti. Ben muratpaşadayım ve sadece 3 okul açmışlardı. Kepezde 5 okuldu yanılmıyorsam. Okul idareleri resen atama kozuyla baskı yapmışlardı. Bu sene şimdilik tercih yapın dememişler hoş açık gösterecek yer de yoktur baksanıza herkes norm fazlası.. yazın bildiğim kadarıyla sadece antalya norm fazlalarını resen atadı, hem de nerelere :cry: ama içlerinde bizim branş yoktu. Ellerindeki kozu adamına göre kullanacakları ihtimalini düşündürüyor bana. Şimdiye kadar birşey yapmamaları da yapmayacakları anlamına gelmiyor. ben bu sene fazla değilim ama seneye kesin fazla olurum lab yok bu yüzden 4+4 de seçtirmedi idare. Hakkımız da hayırlısı diyorum.. :(

7. hayat86

hayat86 Seçkin Üye Seçkin Üye

ben de kasaba çalışıyorum 6 saate b,r norm verildiği için fazlalık değilim ancak bu sene butun köy ve kasabalar mahalle oluyor ve benimde seneye 15 saati doldurmam gerekecek dolayısıyla norm fazlası olacağım sonumuz ne olacak bilmiyorum:(

8. evrim0626

evrim0626 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

bu ne ya seçmeli derslerde hiç mi seçilmedi bizim dersler. antalya da bulunan bilişim öğretmenlerinin yarısı norm fazlası:S bizde tayin isteyip antalya ya gelmeyi düşünüyoruz:S

9. rcandir

rcandir Aktif Üye

gel gel hocam bizde norm fazlasını nasıl 100 e tamamlarız onu düşünüyorduk :)

10. rcandir

rcandir Aktif Üye

hocam yazın resen yapılan çalışmada bizim de branş vardı hatta meslek liselerine atama yaptılar sonradan geri çektiler bizim branşın ve diğer branşları çalışmasını. şu an beklemedeyiz
    anadolu atamalarındada 1 norm açık böteye

11. evrim0626

evrim0626 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

norm kadro yönetmeliği çıkana kadar bu iş çözülmez bence. ayrıca sizde dert etmeyin bu kadar norm fazlasını nereye gönderecekler. kalırsınız yerlerinizde.

12. hanif

hanif Site Gezgini

Hangi okul açık hocam anadolu liselerinde?

Yazın ki durumdan haberim yok sadece atama sonuçlarında bizim branşı görmeyince bizi es geçmişler sandım.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal