Antalya Formatörlük iptali için ne yapmam lazım?

Kodla Büyü

hayat86

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Özellikle antalyadaki arkadaslar gecen hafta dilekçemi yazıp ilçe milli eğitime verdim ancak bana yuzde doksan olumsuz cevap geleceğini söylediler. Bu konuda görüştüğüm korkutelinden bir kordinatör hoca bana il milli eğitimden sürekli valiye evrak göndwerince vali kızıyor milli eğitimdekiler göndermek istemez dilekçeni bu iş olmaz gibisinden bir seyler söyledi. 20 marttan önce yapmam lazımmıs bu iptal işini.Gec kalmıssın dedi.

Benim bebeğim var ben formatör olmak istemiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek kimse var mı? Bu arada aylıksız izindeyim haftaya iznim bitiyor ve okula baslıyorum.

hocam ben de formatörlük iptal olunca başka bir okula müdür yard. olarak görevlendirildim. 2 hafta sonra formatörlük yenilenince iptal için dilekçe yazdım ama hala cevap gelmedi.bakalım bekliyorum

nurhayat' Alıntı:
hocam ben de formatörlük iptal olunca başka bir okula müdür yard. olarak görevlendirildim. 2 hafta sonra formatörlük yenilenince iptal için dilekçe yazdım ama hala cevap gelmedi.bakalım bekliyorum

dilekçen,n cevabı cuma gunu gelecekmiş ancak yuzde 90 olumsuz dedi ilçe milli eğitim. Acaba il milli eğitime gitsem bir faydası olur mu? Aslında valinin önüne koymaya korkuyorlar o yuzden olmuyor bu iş. Artık dayanamıyorum gidip valiliğe valiyle kendim konusasım var. Gece gözüme uyku grmiyor anne olmak çok zor..anne yuregi dedikleri sey neymiş öğrendim.

mfk' Alıntı:
Allah yardımcın olsun sayın hocam.

am,n inşallah gece gündüz dua ediyorum...İnşallah iptal olur keske yaza kadar aylıksız izin alsaydım ama tek maaşla gecinmek de zor..

İptal işi zor gibi hocam malesef, valilik onayı ile olduğu için tekrar iptal yazısı gindereceklerini zannetmiyorum

Geri