Antalya BT Rehber Öğretmen başvuruları hakkında...

Kodla Büyü
arkadaşlar biraz abartmışsınız her basit soruyuda sormayın. bir çok sorunun cevabını zaman çözecektir yeterki 3-5 gün sabredin..kendiliğinden hallolur.

arkadaşlar net bir şekilde 19.10.2012 den itibaren görevlendirilmişiz. bu ayki ek ders gelecek ay eklenecektir. nasılki geçen sene okula geç gelse bile tebliğe değil karar tarihine bakılmışsa şimdide olur tarihine bakılır. vali yardımcısı 19.10.2012 de imzalanmış o günde dahil ek ders ödenecektir.

ancak bu görevlendirmeler norm dışı yani ekstra bir durum. sorunlarımız ortada kalmıştır.BİR DE DİKKAT 8-5 DEĞİL SADECE 30 SAAT DERS İLE BİRLİKTE..

şimdi yazılar çıktı okulunbişeydn haberi yok daha önceki yıllardaki gibi bir toplantı yapılacak mı acaba? okullara ne söyleyecez birde fatih projesi ile ilgili kısa bir seminer gibi bişey yapılacak mı acaba? benim fazla bir bilgim yok sağdan soldan ne okumuşsam o... :cry:

sevdiceğim' Alıntı:
şimdi yazılar çıktı okulunbişeydn haberi yok daha önceki yıllardaki gibi bir toplantı yapılacak mı acaba? okullara ne söyleyecez birde fatih projesi ile ilgili kısa bir seminer gibi bişey yapılacak mı acaba? benim fazla bir bilgim yok sağdan soldan ne okumuşsam o... :cry:

katılıyorum hocam bende de aynı durum sözkonusu...liseleri yazdık ama orda neler yapıcaz, ne gibi sorunlarla karşılaşıcaz hiç bir bilgim yok :(
daha önceden ilde formatörler toplantısı oluyordu gene öyle bir şeyler ayarlasalar iyi olurdu ama nerdeeee...antalya mem yazıyı çıkaramadı daha :!: :!: okuluna yazı gelen kimse yok...burası da olmasa görevlendirildiğimizi bile öğrenemicez

sevdiceğim' Alıntı:

tavsiyem şudur..her ilçede eğiticiler görevlendirildi şayet eğiticiniz yoksa o ilçede fatih kursuna giden öğretmenler oldu..o arkadaşlar 1 gün bi okulda toplasın sizleri ve 3-4 saatlik bir eğitim yapsın inanın kendinize güveniniz gelecek ve biraz hazırlıklı göreve başlamış oalcaksınız..

:idea: arkadaşlar okullara yazılar gönderilmiş. bizim okula geldi. hepimiz için hayırlı olur inşallah.

ne için eğitim arkadaslar bilgisayar kullanacağız i3 işlemcili okadar:) birde dokunmatik telefonunuz varsa alışıksanız hiç sıkıntı yok:)
inş eğitim falan olmaz

iyide söyle bir sıkınıt var arkadaslar. biz yazı için basvuru yapıcan nasılsaönceki seneler gibi geriye donuk baslatılırı diye dusunerek eylülden beri hergun okula gittik. yazıda 3'unhda geldi. diyorlar onceki ayları almıcanız. 0 saat dersim var. ben dicem önceki ay geldiklerime sayın o zman ben 1.5 ay gelmicem bakalım tepkileri ne olacak. varmı oye sacmalık okula gidince işleri yapınca senden kralı yok ek derse gelince sen ammada paracı oldun. yok ya varmı oyle 3 kuruşa 5 köfte.

arkadaşlar bizim okula hala yazı gelmedi :( ne yapayım görevlendirmemin olduğu okula gideyim mi gene de ?? sinir oldum ya ayın 5 i bugün :((

bizimde okula yazı ayın 1.de gelmiş ama idareciler daha yeni söuylküyor bana. şimdi yazıda göreve başladığı tarihten itibaren siyor. noldu şimdi ayın 7 sinden itibarenmi yazılacak ekdersler.

Geri