anneler günü

Kodla Büyü

61>34

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar anneler günü için güzel ve ilginç önerisi olanlar söyleyebilirmi? bir hafta kaldı ve kargo işlerini hesaba katarsak bu gün yarın halletmek gerekiyor, yardımcı olabilirseniz sevinirim :)

gecen sene kitap almistim. Daha onceki senelerde giysi, mutfakta kullanacagi elektronik bir seyler aldim. (Aslinda mutfak hediyeleri eve alinmis oluyor ama en cok kullanan anne oldugu icin ona da alinmis sayiliyor, bir de cok seviniyorlar, en cok zaman gecirdikleri yerlerden biri mutfak. Pek de onaylamiyorum mutfak hediyelerini aslinda bayanlar icin)

Kisiye gore degisir hocam aslinda, neleri seviyor genelde? Tur ile guzel bir yere gezi olabilir mi? Yaninda olmamiz, sevdigimizi soyleyip, her sey icin tesekkur etmek de gerekir.

Bir kac ay once emekli oldu annem, yine kitap alacagim bu sene, hem daha cok zamani var artik, hem de cok sever kitap okumayi.

5-6 yasindayken bakkaldan kucuk hobby almistim anneler gunu icin, verdim, sonra da ben yiyeyim mi bunu deyip yemistim :D

gecen yıllarda anneme ne alsam diye düşünürken şimdi acaba eşim bana ne alacak diye düşünüyorum. :roll: RAbbim her bayana anne olmayı hepimize annesinin kıymetini bilmeyi nasip etsin.

Söylemek istediğim su ki ev aleti, mutfak aleti almayaın annenize veya eşinize bence ona özel onun istediği bir sey alın. Ev aleti vs almak çok mantıksız ve saçma. Hiç olmadı çiçek alın. Ama bir anneye en guzel hediye minik ellerini ayaklarını sevip oksadıgı yavrusudur pırlantadan da değerli :oops:

Cicek guzel fikir hocam da, bazi anneler de buna para mi verdin diyebilirler :) Keske kendi ellerimizle toplayabilecegimiz cicekler,tarlalar olsa. Cicek alinacaksa da canli, buyutebilecek bir cicek olursa cok daha iyi olur diye dusunuyorum.
Cicek buyudukce, suladikca bakip sizin onu ne kadar cok sevdiginizi dusunecek, mutlu olacaktir. (Annelerimiz evin cekip ceviren insanlar, nasil tutumlu olurum, neyi nasil daha cok kullanirim da masraf cikmaz diye dusunurler.)

annem bir de topluca yaptigimiz hafta sonu kahvaltilarini cok sever, soyle guzel bir sofra hazirlamayi dusunuyorum, bir de tur ile gezi olabilir hep beraber.

Konuyu acan arkadasa cok tesekkurler, okurken yazarken dusunmus oldum ben de bu konuyu. Secenekler artikca hepsini de almak, yapmak istiyorum bu arada :)

Geri