Ankastre tavsiyesi

Kodla Büyü

melisude

Site Gezgini
Arkadaşlar ankastre set almayı düşünüyorum.ocak+fırın+davlumbaz.
marka ve model önerisi olan varmı?
ya da kesinlikle alma diyeceğiniz bir marka. bu konuda pek bilgi sahibi değilim.
bilen ya da kullananlar paylaşabilir mi?

Hocam biz Arçelikten aldık.Modelleri p 30 davlumbaz 9771 fırın ve 608 ocak aldık..Siteden inceleyin olmaz ise..

benim aslında düşündüğüm siemens fakat kulanan birinden tavsiye almak istiyordum.şimdiki fırınım arçelik çok menunum ama ankastrelerini önermediler paslanıyormuş. aslında benim için fırın çok önemli.hocam pişirimi nasıl acaba

ıcf. hem uygun hem kullanıcı memnuniyetleri yüksekti ben de araştırdığımda. telefonla aradığımda da çok yardımcı oldular.

Biz davlumbazı tekadan aldık çekim gücü şahane... Ocağımı da bekodan aldım cam olanlardan ondan da çok memnunum..

Bosch aldık en ucuz modeli. Performansında hiç bi sıkıntı yok ama ankastre ocakların sıralaması açık konuşayım çok aptalca. En çok kullanılan en küçük ocağın düğmesi alttan 2. sırada. Hala alışamadık. Ben performansını tartışmam ama gerçekten bunu böyle ayarlayan arkadaşa laflar hazırladım. Biz inceleyip almamıştık. Gerek duymadık açık konuşayım. Fırın da en düşük modeli. Hızlı ısıtma diye bi ayarı da var mikro dalga gibi. Biz şu ana kadar herşeyi gayet güzel pişirdik. Malzeme kalitesi tartışılmaz kesinlikle.

icf iyi ve ucuz diyorlardı ama yetkili servisini aradığımda kimse açmayında telefonu, vazgeçtim. İstanbulun merkezinde böyle olursa demedim değil.

silverline 2 yıldır kullanyoruz.fırından yana şansım yoktu daha önce siemens kullanmıştım berbattı.silverline fırın muhteşem pişiriyor.kesinlikle gözü kapalı tavsiye derim

hocam biz yeni ev aldığımız için uygun bir ankastre seçelim dedim ve 6 -7 ay kadar önce arçelik aldık..sadece 930 liraya fırın+davlumbaz+ocak aldık..bize uygun geldi..pişirmesi falan çok iyi ama modelini bilemiyorum şu an

http://www.ankastrecity.com dan hem kaliteli hemde ucuz fiyatlı ürünlerine ulaşabilirsiniz.Termikel 3lü seti 585tl ye ankastrecity.com dan aldım ücretsiz montajı da var gerçekten çok güzel ve şık ürünleri var ve her kesime uygun güzelde :+1:

bu konuda hep duyduğum bosch siemens aynı zaten bir de teka var herkes tek geçiyor bu markaları...ben de bunların üzerinde duracagım

Ankastre setlerde marka ve çeşit gerçekten çok fazla, insanın kafası karışıyor, ucuz aletler de değil. Bilindik markalar alsanız çok para ve iyi çıkacağının garantisi yok, bilinmedik markalardan alsanız aklınızda hep bir şüphe oluyor. Benim tavsiyem siemens ve franke ankastre alamıyorsanız, diğer markalar yerine Mekappa gibi bilinmedik ama kalitesi iyi ankastre ürünleri almak. fiyatları diğerlerine göre çok uygun, özellikle davlumbazları çok kaliteli. bir kaç modeline bakabilirsiniz bence : http://www.hirdavatfirsati.com/p-4009-A ... zocakfirin)-Mekappa-luks-beyaz-uclu-set-(fiera-whitenera-whiteanima-white)-FIERASB-.html
veya http://www.hirdavatfirsati.com/p-3791-A ... zocakfirin)-Mekappa-luks-ankastre-uclu-set-(davlumbazocakfirin)-FIERAS-.html
Artık bilinen inox renkli ürünler yerine bu şekilde komple siyah veya beyaz renkli ankastre setler çok daha moda. umarım bir işinize yarar.

Geri