Ankara'da M.İnce ile görüşebilecek gönüllü lazım

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.

the_korsan

Site Admin
Yönetici
Merhabalar;

Yalova vekili Muharrem İnce ile yarın öğlen bir telefon görüşmemiz olcak, durumlarımızın özet bir kısmını aktardım, hazırladığımız belgeleri evrakları raporları kendisine kargoyla gönderecektim fakat iş uzamasın bu işi Ankara'da olup gönüllü olarak yardımcı olabilecek bir arkadaşımız varsa özelden ulaşmasını rica ediyorum.

Çok iyi olur hocam gerçekten ulaşılabilirse. Özellikle PGM ' nin son açıklamasındaki kamu oyunu yanlış bilgilendirme vurgulanmalı. ( 4-5 lerde ders sayısının azlatılması, ihtiyaç sayısı vs. ).

Siyasi görüş gözetmeksizin, bir faydası olur ümidiyle, gönüllü çıkar yada çıkmaz yarın 12.00-13.00 arası tekrar telefonda görüştükten sonra yazı ve hazırlanan raporları yollayacağım.

Yazıyı ekliyorum, iyi forumlar

Ekli dosyalar

• Giriş-Metni.rar
    26.3 KB · Görüntüleme: 45
the_korsan' Alıntı:
Merhabalar;

Muharrem İnce ile yarın öğlen bir telefon görüşmemiz olcak, durumlarımızın özet bir kısmını aktardım, hazırladığımız belgeleri evrakları raporları kendisine kargoyla gönderecektim fakat iş uzamasın bu işi Ankara'da olup gönüllü olarak yardımcı olabilecek bir arkadaşımız varsa özelden ulaşmasını rica ediyorum.
Hocam muharrem ince kim?!

the_korsan' Alıntı:
Merhabalar;

Yalova vekili Muharrem İnce ile yarın öğlen bir telefon görüşmemiz olcak, durumlarımızın özet bir kısmını aktardım, hazırladığımız belgeleri evrakları raporları kendisine kargoyla gönderecektim fakat iş uzamasın bu işi Ankara'da olup gönüllü olarak yardımcı olabilecek bir arkadaşımız varsa özelden ulaşmasını rica ediyorum.

daha çıkmadı mı hocam ankaradan kimse, inanmıyorum hiç bilişim öğrt. yok mu forumda ankaradan.

Başlığı açarkende pek gönüllü çıkmayacağını bile bile açtım yine de şansımızı deneyelim dedim, Sabah ola hayrola hocam, en son çare aklımda bir arkadaşımız var, hiçbirşey olmazsa oalyı hızlandırmak için Ankara'dan birine iadele taahhütlü postalatırız aynı gün ulaşır.

the_korsan hocam konuyla ilgili hassasiyenizden ötürü teşekkür ediyorum... Ve bu umursamaz veya çekingen tavrımızdan nefret ediyorum... umarım ankaradan bir arkadaş çıkar :(

Muharrem İnce şuan mecliste en çok ses getiren söyledikleri dikkate alınan müllet vekillerinden bir tanesi ve bir eğitimci... Son gelişmeleri de düşününce yararının olacağı kanısındayım...

Emekleriniz için tekrar sonsuz teşekkürler kendi adıma... :alkis:

koca Ankara dan 1 kişi çıkmıyor mu ya? Eskişehirden bir arkadaş bile çıkabilir 1:30 saat hızlı trenle ankara arkadaşlar sizin bizim sorunumuz başkasının değil. hep başkasından beklemeyin çözümü biraz elinizi taşın altına koyun. korkmayın yemezler sizleri...

hala ses yok demekki ankaradaki arkadaşlar gayet memnun halinden anlamak mümkün değil :-1:

Boşuna kimse nefes tüketmesin ankadaran gönüllü çıkmaz. Bunu geçen defa anlamıştık.

İrtibat kuran arkadaş olmayınca raporları artık kendim gönderdim, eğitim bir genel bşk. yrd. ile görüştüm ona da raporları ulaştırmıştık mevzuat bölümü inceledim meb'e yazılarını yazdılar dedi. Sendikadan çok ümidim yok ama bakalım günler iyiye gider mi?
Konu böylece kapandı

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri