ANKARA ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
safran' Alıntı:
MErhaba arkadaşlar ben de Ankara Üniversitesi 2006 mezunuyum. Samsun'un Salıpazarı ilçesi Salıpazarı Çok programlı Lisesinde görev yapmaktayım. Mehmettuna 2006 mezunuymuşsun ama ben seni çıkaramadım, saygılar...

bizim millet burdaymış ya

Slm arkadaşlar ben Ankara Ünv. Böte 2005 mezunuyum. Şu Anda ilk atama yerim olan Diyarbakırda çalışıyorum. Güzel Paylaşımlar yapacağımıza eminim.

mrb soncel . bende ankara böte deydim. 2005 mezunuyum. ali emiride hizmet içi eğitimimi Ali emiride almıştım.
Diyarbakırda aynı ünv. mezun olduğum arkadaşları görmek sevindirici doğrusu.

meraba soncel hocam.internete girme sorunum var şu aralar onun için böle geç yazıyorm. çok sağolun çok teşekkur ederim ilginize evt dediğiniz gibi okul çevresi çok sıkıntılı ama neyseki evin yeri güzel ofiste o ii oldu
şimdilik bi sıkıntım yok çok şükür ama olursa sizi rahatsız edebilirim :roll: tekrar teşekürler :)

biz de eşimle 2003 ankara Böte mezunlarıyız.(tanıdınız herhalde:) ) herkese bartın'dan selam. Kimse isim vermemiş. tanıyamadık ama

:) selam...

ben de 2004 mezunuyum...
sanırım bizim yeşim de buradaymış... yesimim olsa gerek :D

herkese sevgiler...

ghost' Alıntı:
Ankara Üniversitesi--Eğitim Bilimleri Fakültesi --Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (BÖTE)
2003 mezunuyum.İlk atama yerim Yozgat Şefaatli ilçesi , şimdi Kayseri/Kocasinan da görev yapmaktayım.

Ankara Üniversitesi mezunları paylaşımlarınızı bekliyoruz.

devrem merhaba :d. tanıyamadım seni nickten ama yasar ben. sınıf arkadasımı. mod. görmek güzel ( tanıyamsamda basta, orhan )
sizi görünce üniv. aklıma geldi hafize hoca napıyoki acaba :D

yaşar naber, senin isim bellide ben senin sen olduğunu çıkaramamıştım. :D

Siteyi yaptığımızda bizden kimse yoktu, şimdi baya bi sayımız arttı, sayımız arttıkça forum daha keyifli hal almaya başladı.

Bu arada prof.dr.hafize keser hocamızı bende merak ediyorum, bugün forumda biri hafize hocanın yeni bilişim teknolojileri kitaplarının editörü olduğunu yazmış, doğrumu hakkaten yaf, kitaplara bakmaya daha vakit bulamadım.Eğer öyleyse öğrencilere hava atarız, bu kitap hocamızın ürünü diye...

ghost' Alıntı:
yaşar naber, senin isim bellide ben senin sen olduğunu çıkaramamıştım. :D

Siteyi yaptığımızda bizden kimse yoktu, şimdi baya bi sayımız arttı, sayımız arttıkça forum daha keyifli hal almaya başladı.

Bu arada prof.dr.hafize keser hocamızı bende merak ediyorum, bugün forumda biri hafize hocanın yeni bilişim teknolojileri kitaplarının editörü olduğunu yazmış, doğrumu hakkaten yaf, kitaplara bakmaya daha vakit bulamadım.Eğer öyleyse öğrencilere hava atarız, bu kitap hocamızın ürünü diye...

iidir mrb tekrar orhan. yeni programda ismini görünce ve prof olarak ismi yazınca şaşırdım. ben hatta bu müfredat yakar bizi balta falan yaptırırız çocuklara dedim :d kendi kendime ve editörlük işi de doğru. ben irtibatta olduğum ark.lara haber ederim katılsınlar foruma. ii bak kendine. evlenmişşin de sanırım hayırlı olsun. Allah a emanet ol.

selamlar
ankara böte 2004 mezunuyum çok kişi gibi plan ararken bu siteyi buldum :)
eylül 2004' te bursa inegöle atandım şuan bursa büyükorhandayım.

bu arada sınıf arkadaşılarım size ayrıca selamlar öncelikle fevzi kardeşim :) ayıp olmasın dimi serkan yanılmamışsın bu arada yesimim le yesim i karıştırmışsın sadece ... nuray

Arkadaşlar herkese merhaba. Bende A.Ü. EBF 2005 mezunuyum. Görev yerim Kayseri - Kocasinan ama şu anda Yozgat - Çekerek'te asker öğretmenlik yapıyorum.

Bir isim karışıklığı oldu galiba
ben yeşim d. / Ankara Böte 2004 mezunu olan
2004 mezunları başta olmak üzere herkese yeniden merhaba

Murat Sevindik' Alıntı:
Arkadaşlar herkese merhaba. Bende A.Ü. EBF 2005 mezunuyum. Görev yerim Kayseri - Kocasinan ama şu anda Yozgat - Çekerek'te asker öğretmenlik yapıyorum.

Hacı Murat kardeş hoş geldin

slm millet ben de ankara üni BÖTE 2005 mezunuyum. xodeda seni çıkaramadım ya bi ipucu versene :roll:

forum çok işime yarıyor gerçekten teşekkürler böyle bir forum kurduğunuz için. şimdiye kadar çok bilgisayar öğretmeni forum sitesine üye oldum ama bu forumun yerini hiçbiri tutamaz. :D

Geri