ANKARA ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü

ghost

Site Admin
Yönetici
Ankara Üniversitesi--Eğitim Bilimleri Fakültesi --Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (BÖTE)
2003 mezunuyum.

Ankara Üniversitesi mezunları paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Ankara Üniversitesi--Eğitim Bilimleri Fakültesi --Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (BÖTE) 2006 mezunuyum.İlk atama yerim şubat 2007 K.maraş ın Andırın ilçesi...

mutlucan hocam bende 2006 (BÖTE) sakarya mezunuyum ama ilk atama ile Maraşın Çağlıyancerit ilçesine atandım. bakarsınız karşılaşırız ....

hmm güzel.. hayırlıolsun..
ç.cerit benim de tercihlerim arasındaydı..
k.maraş küçük yer.. bakarsın karşılaşırız.. :D :)

mutlucan sitemize hoşgeldin.Uzun zamandır Ankara Üniversitesinden birilerini bekliyordum. İnşallah güzel paylaşımlarımız olur.

inşallah ghost.. şöyle bir göz gezdirdim de sadce sen varsın galiba...
merak etme çok yakında burası dolar taşar

Merhaba Ankara Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümü 2006 mezunuyum. Şimdi Yozgat'ın Sorgun ilçesinde görev yapmaktayım. Ankara Üniversitesi mezunu diğer arkadaşların mesajlarını ve paylaşımlarını bekliyoruz.

Slm. Ankara BÖTE / 2004 mezunuyum
3 yıldır Yozgat Sorgunda çalışıyorum.
Bu yıl formatörlük görevi aldım.

Tüm bilgisayar öğretmeni ve formatör arkadaşlara allah kolaylık versin...

Selam millet ben de hacettepe böte mezunuyum Çayyolu 75. Yıl lisesi /Ankarada çalışıyorum bi sorum olcak böte mezunları nerelere atanabilir. Teknik lise vs... İl dışı tayin istiyorum. Kafam karıştı atananlar war ama Teknik lise olmaz diyorlar. Bilgisi olan paylaşırsa çok sewinirim.
Şahin

slm şahin
belki cevap için geç olmuştur
cok programlı lise, düz lise, ilköğretim yazabilirsin

merhabalar,

Bende ANKARA Üniversitesi BÖTE 2006 mezunuyum.
2007 Şubat atmalarında Bursa Osmangazi (merkez) ilçesine atandım. Yarın stajerlikteki son sınavıma gireceğim :) Sınıf arkadaşlarımı burada görmekte çok güzel..

ankara böte 2005 mezunuyum. mersin erdemli 700. yıl anadolu lisesindeyim 2 yıldır. aynı zamanda ankara üniv. eğitim yön ve teftişinde master yapmaktayım(tez aşaması). merhaba diyorum ankara mezunlarına.

caner cereci

MErhaba arkadaşlar ben de Ankara Üniversitesi 2006 mezunuyum. Samsun'un Salıpazarı ilçesi Salıpazarı Çok programlı Lisesinde görev yapmaktayım. Mehmettuna 2006 mezunuymuşsun ama ben seni çıkaramadım, saygılar...

Ankara üniversiteli kardeşlerim, niye bu kadar azız yaf.Biraz sağa sola duyurun olmazmı.Diğer Üni.lere göre sayımız biraz az kalmış.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ BÖTE 2003 MEZUNUYUM. özellikle 2003 mezunu arkadaşı görünce yazmadan geçemedim.biz baya eskimişiz:)

Geri