Ankara Btr görevlendirmeleri.

Kodla Büyü
Arkadaşlar eba destek noktası diye bir kurulum yok mevcut okul bilgisayar ve akıllı tahtası kullanılacaktır diye o yazı

Pandemide uzaktan eğitimde evinde internet bilgisayarı olmayan öğrenci okula gelecek deniyor ama okul idareleri bile öyleyse uzaktan eğitim olmasın öğretmen de gelsin ders yapılsın diyor bu duruma

Okula kontrolle bile alınan öğrencide hastalık olup olmadığı alnında yazmıyor ki. Hem de dışarıda da çok içli dışlı durumdaki öğrencilerin okuldaki tüm bilgisayar ve akıllı tahtaları kullanma sürecinde güvenlik zafiyeti de oluşacaktır.

Okul yönetimleri bu noktaların planını yapacak. Bizden BTR olarak en fazla bilgisayar ve akıllı tahtaların stabil çalışması istenebilir bu durumda

Yoksa okul idareleri de hem güvenlik hem virüs riski altında olacaklar

BTR onayları sosyal medyada dolanan yazıdaki uzaktan eğitimle ilgili Bilişim alanında yetkin bir öğretmen yada idareci görevlendirilecektir maddesi ile ilgili diye düşünüyorum

Arkdaslar kusura bakmayin , sorumun ankara ile ilgisi yok ama guncel btr basligi olinca bilinir diyerek buraya yazdim.
iki farkli okulun ayni binayi ikili eğitimle paylastigi durumlarda btr calisma saatleri nasil duzenleniyor acaba bilen var mi

merhaba arkadaşlar ankara ile ilgili bir gelişme var mı ? bu hafta ankbisten muracaat alacaklarnı söylediler ama ben yeniyim ankbis hep eski tarihli yazılılar cıkıyor notmal mi?

arkadaşlar ankara başvuru almaya başladı mı okul idaresinden haber alan var mı ? resmi yazı hiç bir ilçe meb de yok .31 Ağustosta başlayacak görevlendirmeler , 1 günde mi bitirecek ankara !?

"haftaya online başvuruları alırız yetişirse"

İl Koordinatörlüğünden alınan bilgi

il de ilgili birim ile görüşme imkanım oldu pazartesi günü ankbis üzerinden online yapılacak dedi yarın inşallah olur bu belirsizlik biter.

bilgi alabilen var mı ? ne zaman arasam olumlu konuşuyorlar bi umutla tamam diyoruz bakmışız mesai bitmiş.

Geri