Animasyon etkinlikleri (Araba,Kelebek,Bambu,...

Kodla Büyü
Gif çalışması eklendi.
Gif Yapma:
Sahne çözünürlüğü ayarlanır time Line yazılar yazılır(5 frame yeterlidir) renkleri veya konumları hafif değiştirilir. Yazının bulunduğu keyframelere gelinir iki defa Ctrl+B (Break Apart) yapılır tüm keyframe için yapılır böylece yazı grupları çözülmüş olur. Çalışmaya bir isim verilerek kaydedilir. Sahne özelliklerinden edit tıklanır burda formatlardan gif seçilir gif sekmesi aktif olunca Animated seçeneği aktifleştirilir ve publis edilir. Gifimiz hazır güle güle kullanın.
:)

Re: Beni yakalayamaz etkinliği (Animasyon)

hasari' Alıntı:
genels2010' Alıntı:
hocam ellerine sağlık
başka paylaşabileceğin çalışma var mı?
Açılın yoldan(araba), Kelebek, Top, Bayrak, Bambu,Google, Musluk, Tom Jery,Gece çalışmaları eklendi.

teşekkürler hocam
keşke adobe cs4 yerine flash8 kullansaymışsın.
fla dosyaları açılmıyo.
flash8 de yapmayı deneyeceğim.

Re: Beni yakalayamaz etkinliği (Animasyon)

genels2010' Alıntı:
hasari' Alıntı:
genels2010' Alıntı:
hocam ellerine sağlık
başka paylaşabileceğin çalışma var mı?
Açılın yoldan(araba), Kelebek, Top, Bayrak, Bambu,Google, Musluk, Tom Jery,Gece çalışmaları eklendi.

teşekkürler hocam
keşke adobe cs4 yerine flash8 kullansaymışsın.
fla dosyaları açılmıyo.
flash8 de yapmayı deneyeceğim.
Hocam iki farklı sınıfta iki farklı sürüm kullanıyorum bu sebeple bazılarını 8.0 bazılarını cs5 te yaptım anlatırken yapıyorum yaptıktan sonrada sizinle paylaşıyorum. Amaç aynısını yapmanız değil aslında, sizin için esin kaynağı olması. :)

Hocam çalışmalarınız çok hoş,paylaşımınız için teşekkürler.Yalnız ben cs3 kullanıyorum .fla dosyalarını açmanın bir yolu yok mu?" Beklenmeyen dosya biçimi" hatası alıyorum.

zturfan' Alıntı:
Hocam çalışmalarınız çok hoş,paylaşımınız için teşekkürler.Yalnız ben cs3 kullanıyorum .fla dosyalarını açmanın bir yolu yok mu?" Beklenmeyen dosya biçimi" hatası alıyorum.
Hocam CS5 ile oluşturulanlarda sorun yaşıyorsundur. CS4 veya CS5 kullanmanı tavsiye ederim. CS5 dosyalar CS3 için dönüştürülemiyor.

Geri