Android İşletim Sistemi ve NAVİGASYON

Kodla Büyü

saimserin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar,android işletim sistemli bütün cep telefonlarına navigasyon programı kurulabilir mi?Kurulduktan sonra çalışır mı?Yoksa cep telefonunun navigasyon özelliği mi olması gerekir.General Mobil Fox diye bir telefon almayı düşünüyorum.Android işletim sistemli ama navigasyon özelliği var diye bir şey bulamadım.Teşekkürler şimdiden...

hocam internet kullanarak girecekseniz android sisteme bir program kurarak navigasyon ozelliğini kullanabilirsiniz, ancak internet olmadan kullanmak için gps özelliğinin olması gerekir wifi gibi düşünün wifi özelliği olmayan bir telefonla kablosuz interneti sadece hat üzerinden sağlayabilirsiniz

Benimde telefonum samsung galaxy wonder. ücretsiz harita güncellemesi olan türkçe destekli kullandığınız ücretsiz bir navigasyon programı var mı arkadaşlar android işletim sistemiyle uyumlu tavsiye edebileceğiniz?

ücretsiz bulamazsınız hocam. çeşitli forumlardan crackli navigasyon programları bulabilirsiniz.

tekrar kullananlardan yorum alabilir miyiz? okuldan biri sordu; ben de ücretsiz bir navigasyon programı araştırıyorum... tavsiyelerinizi bekliyorum telefon samsung 8150..

Geri