Anahtar bellek oluşturma

Kodla Büyü

TheFalLen

Aktif Üye
Merhaba, yeni bir okulda göreve başladım tahtalara atak yüklenmiş, hocalardan bir tanesi anahtar flash belleğini kaybetmiş ve benden yeni bir anahtar oluşturmamı istedi, internetten atak indirsem, şifreyi de diğer hocalardan alsam anahtar oluşturabilir miyim? değilse nasıl yaparım?

Bu arada bu yıl BTR istemedim ama yine işler beni bulacak belli ki....

Atağı kuran kimse ona ulaşmanız, kurulum dosyalarını ve atak şifresini almanız gerekir. Çünkü usb anahtar oluşturulurken ATAK kurulumu sırasında girilmiş okul bilgilerini ve şifreyi kullanıyor. Bunlar birebir aynı olmazsa anahtarlar çalışmayacaktır. Bu nedenle önceden diğer öğretmenlere kim usb anahtar vermişse ona ulaşmalısınız.

Hocamın dediği gibi atağı kurana ulaşmanız lazım. Aynı sorun başımıza gelmişti bizimde. Kuran kişi ile temas kurarak çözebilmiştik.

Atağı kuran kimse ona ulaşmanız, kurulum dosyalarını ve atak şifresini almanız gerekir. Çünkü usb anahtar oluşturulurken ATAK kurulumu sırasında girilmiş okul bilgilerini ve şifreyi kullanıyor. Bunlar birebir aynı olmazsa anahtarlar çalışmayacaktır. Bu nedenle önceden diğer öğretmenlere kim usb anahtar vermişse ona ulaşmalısınız.
Açıklayıcı olmuş, teşekkür ederim.

Geri