anadolu lisesi sınavı

Kodla Büyü

xamorx

Site Gezgini
Bilindiği üzere anadolu lisesine öğretmen atamada yeniden atama var. yani daha önce çalışmış ayrılmışları tekrar atama.
acaba malatyadan bilişim teknolojilerinden yeniden atamaya başvuracak kaç kişi var. bir de değerlendirme formu varmış. onu inceleyen var mı?

Ben de Mersin'i Merak ediyorum ama nasıl öğreneceğiz kesin sonucu bilmiyorum. Heralde bekleyip görmek gerek. Ama ben bilişimciler arasında bırakıp tekrar başvuracak birileri olacağını zannetmiyorum. Olsa da binde bir..

ferdierdem55' Alıntı:
Ben de Mersin'i Merak ediyorum ama nasıl öğreneceğiz kesin sonucu bilmiyorum. Heralde bekleyip görmek gerek. Ama ben bilişimciler arasında bırakıp tekrar başvuracak birileri olacağını zannetmiyorum. Olsa da binde bir..

hocam değerlendirme formunu incelediniz mi?

xamorx' Alıntı:
ferdierdem55' Alıntı:

Hayır neden sordun hocam?

ferdierdem55' Alıntı:
xamorx' Alıntı:
ferdierdem55' Alıntı:

Hayır neden sordun hocam?

çünkü bize sınav puanı yok. değerlendirme formu ile atanacağız. benim 0 puanım var. :puhaha:

yeniden atamaya sınavsız geçenler başvurabilecek mi?yoksa ilk atama mı?

eses' Alıntı:
yeniden atamaya sınavsız geçenler başvurabilecek mi?yoksa ilk atama mı?
zannetmiyorum. ilsis de anadolu lisesi sınav bilgisi diye bir yer var. orada sınav puanın yazması lazım. dolu olması lazım. sistem orayı görürse tayin başvurusunu açar.

Geri