Anadolu Lisesi İlk Atama Takvimi?

Kodla Büyü

gunica

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bu ilk atama takviminde bir değişiklik yok değil mi? 29-30 Kasım norm belirlenmesi, 3-7 Aralık tercihler, 10 Aralık atama yapılması idi. değişmedi değil mi?
bir de yeniden atama için okul ilan eden ve sonuçları ilan eden il var mı İnternet sitesinde. benim çalıştığım il de hiç bir haber yok. :shock:

yok hocam değişti 20-21 Kasım norm belirlenmesi olacak ki bugün bitti. Yarın tercihlere açılması lazım bakalım.. :roll:

gunica' Alıntı:
Arkadaşlar bu ilk atama takviminde bir değişiklik yok değil mi? 29-30 Kasım norm belirlenmesi, 3-7 Aralık tercihler, 10 Aralık atama yapılması idi. değişmedi değil mi?
bir de yeniden atama için okul ilan eden ve sonuçları ilan eden il var mı İnternet sitesinde. benim çalıştığım il de hiç bir haber yok. :shock:

http://afyon.meb.gov.tr/www/2012-yili-f ... icerik/293

29-30 kasım değilmi normları belirleme.3-7 aralık tercihlerin açılması

Ben de bunu arıyordum, tarihin degiştiğini biliyordum ama yine de teyit etmek istedim

Uygulama Sınavına alınacakların başvuruları ve sınava
alınacakların belirlenmesi
ilk atamada bu ne demek anlayan varmı..

masci' Alıntı:
Uygulama Sınavına alınacakların başvuruları ve sınava
alınacakların belirlenmesi
ilk atamada bu ne demek anlayan varmı..

Güzel Sanatlar Ve Spor Lisesine başvuracak Müzik, Resim, Beden Öğretmenleri..

haydaa takvim değişti mi şimdi normalde bu hafta uygulama sınavıyla alınacaklar olması lazım değil mi??

Takvimin değiştiğine dair sadece Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğündeki bir yazı örnek gösterilmiş ama diğer illerde böyle bir açıklama var mı? Bir yanlışlık olmasın arkadaşlar.

kesin bi bilgisi olan var mı? niğde mem sayfasındaki klavuzu kaldırmışlar değişip değişmediğine bakamadım değiştirilmiş klavuz varsa paylaşırmısınız

Emreyt' Alıntı:
kesin bi bilgisi olan var mı? niğde mem sayfasındaki klavuzu kaldırmışlar değişip değişmediğine bakamadım değiştirilmiş klavuz varsa paylaşırmısınız

Hocam Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğünün sitesindeki kılavuzun son güncellemesi 8 Kasım görünüyor.Yani değişse tarih biraz daha güncel olurdu diye düşünüyorum.

ulass' Alıntı:
Emreyt' Alıntı:

Hocam Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğünün sitesindeki kılavuzun son güncellemesi 8 Kasım görünüyor.Yani değişse tarih biraz daha güncel olurdu diye düşünüyorum.

sağol hocam teşşekkürler dikkat etmemişim o tarihe niğdede klavuz açılmayınca değişmiş olabilirmi dedim

yav bu nasıl iş kardeşim bu klavuz yayınlandı sonra tekrar tarihler değiştirildi mi adam gibi bi açıklama yok mu? kesin dediğimiz tarihler için bile emin olamıyoruz...

lise iken anadolu lisesine dönüştürülen okullarda çalışanlar anadolu kadrosuna geçecekler mi?

az önce çanakkale il atamayı aradım.. anadolu ilk atama için takvimde değişiklik var mı dedim. hayır kılavuzdaki gibi 3-7 ararlık tarihlerinde mebbiste tercih yapacaksınız dediler. değişiklik yok ve elazığdı sanırım ordaki kılavuzda yanlışlık var...

arkadaşlar mebbis sınav bilgilerinizde yazıyormu bu sınav sonucunuz? ben de yamıyor sorun olur mu?

bende de yazmıyor, acaba yazması gerekiyor mu? sonra yazdırmak için yığılmayalım ilçeye...

Geri