ana makine kapanınca herşeyi siliyor.

Kodla Büyü

nese1982

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşalr exper bilgisayarımı yeniden kurdum. ancak kayıt ettiğim herşey siliniyor. güvenlik kartını kaldırmam için açılışta ctrl+ home tuşlarıyla sistemden kaldır yapıyodum. daha önce böyle yapabiliyordum.şimdi ise açılırken ctrl+home işlemiyor. basınca siyah ekran çıkıp güvenlik kipmi listesinin olduğu sayfa açılıyo. ne yapacam

kartı çıkardım deepfreeze kullanıyorum. sorun üretmek dışında hiçbir işe yaramıyorlar

Hocam uninstall yaptıktan sonra kartı çıkart hala devam ediyorsa program ekle kaldırra bak

hocam makineleri açamıyorum. müdür tenbih etti. garanti dışı olursa siz sorumlusunuz dedi.

bendede böyle bir makina vardı. arkadaşların söylediği gibi kartı çıkardım. deep freeze kullanıyorum.

Hocam sen sanırım formatör öğretmensin ve formatör öğretmenlerin kasayı açma yetkileri var garanti dışı sayılmaz.Teknek servisin kendileri böyle söylediler.Gerekirse servisi ara ve öğren müdürüne ilet

yok formatör değilim hocam. açılışta kartı sistemden kaldır diyorum. yinede bilgisayar açılıp kapanınca herşeyi siliyor. c den güvenlik kartının uninstall yaptım yine aynı....kasayı açamam hocam idaresonra olan herşeyi bana mal eder.zaten bilgisayar bozulunca ilk bana n
iye bozuldu gibi sorguya çekiyorlar.... :D

Bilgisayarınızın BIOS ayarlarına giriniz. Boot menusunden LAN veya NETWORK' u ilk siraya getiriniz.. Yeniden basladiginda CTRL+Home tusuna basarak menuye ulasabilirsiniz...

Ayarlarında korunacak disk secilebiliyor. Ordan C surucusunun de isaretini kaldirirsaniz koruma modu iptal olabilir...

Kasa acilmiyor ki zaten bu islemler icin.. Tabi benim yazdiklarima cevap verdiyseniz...

ertozkan' Alıntı:
Bilgisayarınızın BIOS ayarlarına giriniz. Boot menusunden LAN veya NETWORK' u ilk siraya getiriniz.. Yeniden basladiginda CTRL+Home tusuna basarak menuye ulasabilirsiniz...

Ayarlarında korunacak disk secilebiliyor. Ordan C surucusunun de isaretini kaldirirsaniz koruma modu iptal olabilir...

hocam vista kurulu bilgisayarınızda galiba ben xp kurdum sorunsuz çalışıyorum sadece bir öneri

Hocam biosa gir boot/boot device priority/first boot device kısmına enter ile gir eğer network kartı seçiliyse onu değiştir bide böyle dene bakalım

hocam sorunu çözdüm. herinize teşekkür ederim. yalnız bilgisayar açılışta juni....v8 kurulumu diye bir pencere açılıyo. hızlı kurulum, özel kurulum gibi seçenekler var. birde sürücüyü yüklemedek için çıkış diye bişey tam hatırlamıyorum. her seferinde bu pencere açılıyo. ben en aşagıdaki seçeneği tıklıyorum . bunu nasıl engelleyebilirim. bu ne . ekran kartının tekrar kurulumu penceresi gibi geldi bana

Geri