Ammyy Admin yine engellenmiş!

Kodla Büyü

yataylimit

Süper Üye
Süper Üye
Ammyy Admin'i de nihayet yasaklayarak, evden 50 tane tahtaya tek tek bağlanıp, geç saatlere kadar eğitim-öğretim saatlerinde yapamadığımız program yükleme, güncelleme yapma dertlerinden bizi kurtaran bakanlığıma sonsuz teşekkürlerimi bildiriyorum. Kurunun yanında ne kadar yaş varsa yakmaktan geri kalmıyorlar.

Adsizee850.md.jpg

Buyrun bağlanılıyormu? bağlanmıyormu ? ...

Sayın Hocam malesef farklı yerlerden almıyorsak interneti bilmiyorum ama meb in bağlantısı malesef bağlanmıyor...

Bu hatayı bende de birkaç sefer verdi ama neticede bağlandı. Deneme amacıyla başka bilgisayardan bağlantı kurdum çalıştı.

Bizde de bayağı sıkıntıya yol açtı bunları yasaklamaları. Teamviewer ile bir sorun olduğunda uzaktan bağlanıp sorunu çözebiliyordum. Teamviewer'dan sonra Ammyy Admin ile devam ettim ama o da gitti. İşin kötü yanı iki tane bilgisayarda sabit şifreyle sürekli açık olması gerekiyordu uzak bağlantı programının. Alpemix'in açılıp kapanma sonrası hem ID'si hem de şifresi değişiyor sürekli. Bilgisayarlar aynı ağda olacağı için VNC Viewer kullanmayı düşünüyorum artık.
Bir de vikipedi neden yasaklanır onu da bilmiyorum. Hatta memurlar.net bile yasaklı sanırım en son.

Geri