Alan değişikliği ile ilgili bir soru.

Kodla Büyü

66umut66

Site Gezgini
Arkadaşlar bilişim teknolojileri öğretmeniyim ve açıktan işletme son sınıf öğrencisiyim eğer işletmeyi bitirdikten sonra alan değişikliği ile muhasebe ve finans öğretmeni olabilirmiyim çizelgede derse aylık karşılığı girecek branşlara 1. Muhasebe ve Finansman Öğretmenliği 2. İşletme Öğretmenliği yazmışlar. Ya da aylık karşılığı gireceğim başka alanlar varmı? Çoğu kişi olur hocam diyolar ama kesin konuşan biri hala yok.

hocam bu konularda kesinlik olmuyor malesef.zira meb in standart bir uygulaması yok.bugün herkes her alana geçiyor.yarın kimseyi hiçbir alana geçirmeyebilirler...

hocam bende tef elektronik mezunuyum ama bilişim teknolojileri alanı olarak atandım...benim de bir kaç aklımda soru işareti var. Endüstriyel otomasyon bölümüne geçmeyi düşünüyorum...İller arası atamalarda bu alanın durumu nedir. Bilişim teknoloji alanına göre sizce nasıl bir değerlendirme yapmalıyım karar veremedim ayrı bir başlık açmak istemedim bana da yardımcı olurmusunuz :|

endüstriyel otomasyonu aylık karşılığı okutacak alanlar için 1. Mekatronik Öğretmenliği 2. Kontrol Öğretmenliği yazmışlar hocam. o nasıl olacak ki. siz elektronil mezunusunuz.

evet hocam bende gördüm. Ben olmuyor muşum :D sonradan öğrendim...sağlık olsun diyorum artık böylece kafamı kurcalamasına gerek kalmadı :D

Hocam ben 80 nolu çizelgeden bişey anlamadım.BÖTE mezunları hangi alanlara geçebilir? Ünide okuduğumuz derslerle ilgili alanlara geçemez miyiz?Bizim bir yan branşımız yok,o çizelgede diğer bölümlerle ortak girilmiş dersler falan diye bişey yazıyor ama nereye çeksen oraya gitcek bir madde.Bu konuda bilgisi olan var mı?

hocam bende kamu yönetimi mezunuyum. fakat böte mezunları teknik ve meslek liselerine atanmazlar diyor :( bir çıkış noktası bulursan bizide haberdar et hocam

ben işletme bölüm mezunu sınıf öğretmeniyim. alan değişikliğinde muhasebe finansman alanına geçemedim. çünkü eğitim fakültesi yani işletme öğretmenliği mezunu değilmişim. ayrıca meb insan kaynakları sitesinde hangi alanlara hangi üniversite mezunlarının başvuracağı bir bölüm var. oradan alan seçip senin ün.ve bölümün var mı bakabilirsin. kamu yönetimi mezunlarını sadece adalet alanına alıyorlar.

66umut66' Alıntı:
Arkadaşlar bilişim teknolojileri öğretmeniyim ve açıktan işletme son sınıf öğrencisiyim eğer işletmeyi bitirdikten sonra alan değişikliği ile muhasebe ve finans öğretmeni olabilirmiyim çizelgede derse aylık karşılığı girecek branşlara 1. Muhasebe ve Finansman Öğretmenliği 2. İşletme Öğretmenliği yazmışlar. Ya da aylık karşılığı gireceğim başka alanlar varmı? Çoğu kişi olur hocam diyolar ama kesin konuşan biri hala yok.

ama şöylede bir durum var alan değişikliği hakkı birkez daha verilir mi?? bu değişiklik için yanlızca 2012 yılı için deniiliyor.. bence böyle bir hak verilirse eğer formasyon da alabilrseniz olursunuz sanki

Geri