AKINSOFT ÜCRETSİZ

Kodla Büyü

formyfriends

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar çoğunuz biliyorsunuzdur ama akınsoft cafe programı okullara ücretsiz. sadece karsı tarafa resmi yazı yazıyor okul ve akınsoft a size lisans veriyor. Baya iyi bir yazılım.

bildiğim kadari ile akınsoft konya da konya dışına lisans gönderiyorlar mı sanırım konyada kurulum u da gelip okullarda yapıyorlar...

ben alalı yaklasık 8 ay oldu zaten okullara ucretsızmıs akınsoft sıtesını aradı tel noyu konyayı oraya mudurun bır yazı yazıyor okulumuzda sukadar pc var onda kullanmak ıstıyoz onlarda sonra sana lısansı verıyor ben kendı el civezlerimle yaptım :))

Ücretsiz verdiklerini bilmiyordum. Bilgi için teşekkürler. Netsupport School kullanıyoruz hep, keşke o da ücretsiz olsa, ya da bakanlık satın alıp gönderse...

bişey değil normalde ben matcıyım ilk matcıyım 1 sene formatorluk yeter bıktım dün yenı gorevı almayacagımı dılekce ıle bıldırdım 2 ayda 2 kezde ıstıfa ettım ile gondermedıler ıstıfamı

Merak ettiğim Netsupport School dan vazgeçmeye değer bir program mı? Hiç kullanmadım ve merak ediyorum eğer öyle ise korsan Netsupport School kullanmaktan vazgeçip ona başvuralım...

akınsoft çok ıcerıklı ılgılı sahsın ekranına bıle mudahale edebılıyorsun netspprt daha sınırlı bişey

s_kajmeran' Alıntı:
Merak ettiğim Netsupport School dan vazgeçmeye değer bir program mı? Hiç kullanmadım ve merak ediyorum eğer öyle ise korsan Netsupport School kullanmaktan vazgeçip ona başvuralım...

evet ben de bunu merak ediyorum

valla hcm denersiniz profesyonel cafe programı zamanlı açıyorsun pcleri kımse senden habersız açamaz kapan dedıgın zaman emrındekı butun pcler kapanır

Geri