Akıllıtahtalarda Netsupport manageri kullanma

Kodla Büyü

netman38

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba,

Okulumun tahtalarını komple yeniden yükleyeceğim ve yüklemeden önce bir kaç soru sormak istiyorum malum zahmetli iş, tedbirli yola çıkmak lazım. Vestelin son imajı ile (netsupport protect ve managerli olanı) benim üzerine ekleyeceğim bir takım programların toptan imajını alıp diğer makinelere attığım zaman, ve netsupport managerin kırık versiyonunu kendi labımdaki bilgisayarıma kurduğum zaman odamdan tüm tahtaları kontrol edebilir miyin? Merak edilen asıl nokta kendi bilgisayarıma her hangi bir sürüm netsuppor manager kursam olur mu?

bende merak ediyorum doğrusu geçen sene labdan bağlanmayı denedim sadece 1 tahtayı gördü lisans tek bağlantıya alınmış diye bir şey duydum ama doğrumu bilmiyorum.Denemek lazım.Eğer denerseniz bizim de haberimiz olsun hocam

Hocam dün vestel yetkilisiyle konuştum, hiçbir bilgileri yok. Bende netoplı temiz bir imaj oluşturup onu diğerlerine atmayı düşünüyorum.

Tahtalarda yüklü olan NS Protect. Size NS Manager lazım. Lisanssız NS Manager yükleyince tüm tahtalara erişebilirsiniz.

Geri