Akıllı Telefon Tavsiyesi

Kodla Büyü

ftsz63

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Bütçem 700-750 arası arkadaşlar ne önerirsiniz marka önemli değil kendi kullandığınız memnun olduğunuz sarjı uzun giden telefon önerilerinzi bekliyorum

Htc nasıldır hocam hiç kullanan arkadaşım yok incelemedim de

hocam ben yine bir arkadaşa htc desire c önermiştim ve aldık. bence çok başarılı. tamam bence de şuanda en iyi telefon samsung galaxy s 3 ama htc kalite ve fiyat anlamında oldukça başarılı.

800 e S2 düşürebilirseniz alabilirsiniz, veya paralel ithalat s3 ün fiyatı 1050 civarına bulunabiliyor.

bütçem yetse note 2 istiyrum da hocam ama malesef. biraz araştırayım birde xpreia go nasıldır çok sağlam su geçirmiyo falan hoşuma gitmeye başladı

750-850 tl arası Galaxy Nexus u tavsiye ederim. google a ait bir telefon ve güncellemeleri anında alırsın. s3 e denk gelen özellikler var fiyatına göre alınabilecek akıllı bir cihaz

the_korsan' Alıntı:
http://www.hepsiburada.com/liste/motorola-razr-xt910/productDetails.aspx?productId=telcepmotxt910&categoryId=371946 f/p'de daha uygunu yoktur heralde...

bunun güncellemesi var mı acaba?

mesela şu anda bendeki telefonda android 4.2.2 var. ayrıca çift çekirdekli 1gb ram mevcut. herhangi takılma kasılma sorunu da yok. tavsiye etmeyenlerin sebepleri neler merak ettim. s3 daha iyi dersen fiyata bakacaksın. ben fiyat performans açısından söyledim. ayrıca yajında ubuntu da cep telefonu piyasasına girecek. bil bakalım hangi telefonda çalışacak ilk olarak. tabi ki Nexus

aakcakaza' Alıntı:
the_korsan' Alıntı:
http://www.hepsiburada.com/liste/motorola-razr-xt910/productDetails.aspx?productId=telcepmotxt910&categoryId=371946 f/p'de daha uygunu yoktur heralde...

bunda güncelleme var f/p olarak gercekten iyi büyük ihtimal 7-8 ay sonra fiyatı dahada düşer

hocam atrix de güzel ben çok beğendim 8-9 gün oldu almaya değer güncelleştirme önemli fakat şu haliyle zaten yeter artarda dikkat etmen gerekn yenilenmiş olmasın çok şükür ben ilk alınca herşeyini kontrol ettim sıfırdı

aakcakaza' Alıntı:
the_korsan' Alıntı:

Benim bildiğim 4,0,6 güncellemesi var, atrixde güncelleme yok ama bunda var ve devam edecek diye biliyorum.

hocam incehesap.com da gece nöbeti diye bişey var... belli saatler arası ucuzluk var...
sammsun galaxy s3 mini alabilrsin bi ara 700 tl ye inmişti fiyatı şimdi nedir bilmiyorum...

bende samsung wonder var hiiiçç memnun değilim...sıkışınca kendi kendne kapanıyo yeniden başlatıyo kendini...

ama s2 -3 iyiymiş

ben telefonumdan çok memnunum ( motorola atrix ) ama şimdi telefon alacak olsaydım ekranı 4" ten büyük olurdu...haliyle biraz daha pahalı ama yapacak bişey yok...

sony xperia P aldım geçen hafta hepsiburada da fiyatına göre özellikleri çok iyi s3 mini ile xperia P seçim yapacaktım sonunda xperia P aldım memnunum

MOTOROLA RAZR XT910 kullanıyorum. Şiddetle tavsiye ederim. Telefon yağ gibi akıyor. Ne bir takılma ne bir donma. Samsung S2 ile herşeyi aynı olmakla beraber belirgin bir şekilde ekran çözünürlüğü fark atıyor. vede en önemlisi 1080P video kaydı yapıyor.. Android 4.0.4 mevcut şuan üzerinde. Haziran ayında ise jellybean güncellemesi verilecek. F/P olarak alınabilecek en iyi telefon bence. Gorilla glass ekran var çizilmesi çok çok zor. Ayrıca youtubeden telefonun su testinide inceleyebilirsiniz. http://www.youtube.com/watch?v=gkCJ9rhb0_I :+1:

bote09' Alıntı:
bende samsung wonder var hiiiçç memnun değilim...sıkışınca kendi kendne kapanıyo yeniden başlatıyo kendini...

ama s2 -3 iyiymiş
hocam nadiren kapanıyor.abartılacak bişey degil . akıllkı telefon piyasasına gore bu fiyata alınabilecek urun bu bence sen teli bi goster derim. baslığı acan hocam 700 civarı demiş ama 850 tl lik telefon soyleyenler var.

mu_korkmaz' Alıntı:
750-850 tl arası Galaxy Nexus u tavsiye ederim. google a ait bir telefon ve güncellemeleri anında alırsın. s3 e denk gelen özellikler var fiyatına göre alınabilecek akıllı bir cihaz
arkadaşım da önerdi olabilir hocam

adrenaline' Alıntı:
MOTOROLA RAZR XT910 kullanıyorum. Şiddetle tavsiye ederim. Telefon yağ gibi akıyor. Ne bir takılma ne bir donma. Samsung S2 ile herşeyi aynı olmakla beraber belirgin bir şekilde ekran çözünürlüğü fark atıyor. vede en önemlisi 1080P video kaydı yapıyor.. Android 4.0.4 mevcut şuan üzerinde. Haziran ayında ise jellybean güncellemesi verilecek. F/P olarak alınabilecek en iyi telefon bence. Gorilla glass ekran var çizilmesi çok çok zor. Ayrıca youtubeden telefonun su testinide inceleyebilirsiniz. http://www.youtube.com/watch?v=gkCJ9rhb0_I :+1:
bunu da listeye ekledim hocam

wonderden bir adım önde.galaxy ace 2 öneririm.eşime aldık 3-4 ay oldu.oldukça güzel.güncelleme konusunda birşey diyemem.güncelleme ya da rom düşünüyorsan s2 almak lazım.aşağısı kurtarmaz.ama samsungdan şaşmayın derim.mesela görüntülü konuşma samsung dışındakilerde yok.benim için öncelikli.ben de s2 kullanıcısıyım.çok memnunum.tavsiye edilir...

adrenaline' Alıntı:

Motorola kalite açısından çok iyidir. Ancak şu varki Motorola firması Türkiyeyi pek iplemiyor. TR web sayfası bile çalışmıyordu yakın zaman kadar. Sayısız güzel ve tarz telefonları ABD de varken Ülkemizde sadece 2 modeli mevcut. Tercih etmememin tek sebebi bu. Benim memleketimi önemsemeyeni ben de önemsemem. :-1:

s3 mini 700 lira incehesap sitesinde arkadaşlar sizce alayım mı?

fatihtasoz' Alıntı:

fatih hocam , siteye baktığımızda iki farklı fiyat ve iki farklı garanti tipi görülmekte. bu da şüphe uyandırmakta bende

joombal' Alıntı:
adrenaline' Alıntı:

Motorola kalite açısından çok iyidir. Ancak şu varki Motorola firması Türkiyeyi pek iplemiyor. TR web sayfası bile çalışmıyordu yakın zaman kadar. Sayısız güzel ve tarz telefonları ABD de varken Ülkemizde sadece 2 modeli mevcut. Tercih etmememin tek sebebi bu. Benim memleketimi önemsemeyeni ben de önemsemem. :-1:

Piyasası olmadığından bu sayede iyi malı ucuza alıyoruz aynı otomobil piyasasında olduğu gibi... Ticaret bu hocam kimsenin, hele yabancı bir firmasının memleketi filan önemsediği yok zaten, herkes kazandığı paraya elde ettiği kâra bakıyor.
Bizde tüketici olarak yerli bir alternatif yoksa f/p ye bakıyoruz..

furkanhoca' Alıntı:
fatihtasoz' Alıntı:

fatih hocam , siteye baktığımızda iki farklı fiyat ve iki farklı garanti tipi görülmekte. bu da şüphe uyandırmakta bende

evet hocam hepsiburada bile artık ithalatçı firma garantisi veriyor eski garantiler yok

Geri