Akıllı Tahtaya Microsoft Office kursak ne olur.

Kodla Büyü

bilişimöğr_27

Site Gezgini
Arkadaşlar çocuklara Word,Excel,Power point anlatacam, akıllı tahtalara office kursam bir sorun olur mu acaba bende office 2007 full adında bir setup dosyası var lisans anahtarıda var. Kuran var mı acaba.

Hocam servis ve il koordinatörleri işlerini sağlama almak adına garanti olsun diye lisanssız program kurulmasın istiyorlar.

Sorumluluğu siz alarak kurabilirsiniz. Tahtada başka bir yazılımsal sıkıntı çıkmadığı sürece kolay kolay birşey olmaz. Ben kendi kullandığım sınıfa kurdum. Bütün tahtalara kurmadım ama.

bir şey olduğunda ,kimse arkanız da durmaz.Size ne,devlet ne verirse o olsun tahtada.

ben kendim hiç kurmadım.. arkadaşlardan bazıları kendisi kurmuş ya da öğrencilere demişler.. ben durumu kendilerine anlattım boşver hocam dediler.

Bence kingsoft office kur. Menüleri çok benziyor. Microsoft office gibi. Libre office den daha iyidir. Yok ille de m$ diyorsan portable sürümünü flashtan çalıştırarak anlat.

LibreOffice neden şans vermiyorsunuz hocam? Bence sizin için de rahatlık olur. Evde kullanmak isteyen öğrenci durup durup kuramadım, lisans istiyor, şu oldu yok bu oldu diye başınızı ağrıtmaz. Lisans hakları yüzünden sıkıntı yaşamazsınız ve kimseyi korsana yöneltmemiş olursunuz.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizim il koordinatörü "Microsoft yetkilileri, eğitim amaçlı kullanıldığı için bişey demiyo" demişti. Ben 2016'yı kurdum.

Geri