Akıllı tahtaya antivirüs programı yükeyeceğim

Kodla Büyü

botecii00

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar yarından itibaren akıllı tahtalara faz 2 imaj atıp antivirüs programı yüklemeyi düşünüyorum. Deep Freeze yüklemeyi düşünmüyorum.
Ücretsiz antivirüs programlarından birini yüklemeyi düşünüyorum fakat hangisi olacağına tam karar veremedim.360 Security ve Panda Free Antivirüs arasında kararsız kaldım sizin yorumlarınızı bekliyorum.

hocam koruma programları tahtaları kasabilir daha önce hiç yüklemedim tavsiye ettiğiniz bir koruma programı var mı?

kesinlikle shadow defender hocam. faz2 tahtalara uefi dosya sisteminden dolayı drive vaccine diskleri görmüyor..deepfreeze e oldum olası ısınamadım...ama bu programda şöyle bir güzellik var. örneğin ben d sürücüsüne bir klasör bıraktım dosyalar diye onu da masaüstü kısayolu yaptım. ve onu koruma dışı bıraktım.böylece sadece orası dosya kopyalama silmeye izinli ..diğer yerlerin hepsi c ve d koruma altında...yeniden başlatınca herşey başa dönüyor böylelikle virüste girmemiş oluyor...girse de o klasörün içine hapsoluyor. belki bu anlattıklarım deep de vardır ama ısınamadım.işte kasma olarak ta hiç kasmıyor...ek olarak usb show ve usb disk security kurdum...şu an hepsi tertemiz...tavsiye ederim

hocam gayet iyi bir programmış ama shadow defender ücretsiz değil diye biliyorum lisansız yüklemek sorun olmaz mı daha sonra.Link verebilir misiniz.

valla hocam toolwiz var ücretsiz ama bu kadar kapsamlı değil. nette kolayca bulabilirsiniz...

elrond' Alıntı:
kesinlikle shadow defender hocam. faz2 tahtalara uefi dosya sisteminden dolayı drive vaccine diskleri görmüyor..deepfreeze e oldum olası ısınamadım...ama bu programda şöyle bir güzellik var. örneğin ben d sürücüsüne bir klasör bıraktım dosyalar diye onu da masaüstü kısayolu yaptım. ve onu koruma dışı bıraktım.böylece sadece orası dosya kopyalama silmeye izinli ..diğer yerlerin hepsi c ve d koruma altında...yeniden başlatınca herşey başa dönüyor böylelikle virüste girmemiş oluyor...girse de o klasörün içine hapsoluyor. belki bu anlattıklarım deep de vardır ama ısınamadım.işte kasma olarak ta hiç kasmıyor...ek olarak usb show ve usb disk security kurdum...şu an hepsi tertemiz...tavsiye ederim
Hocam toolwiz kurdum bende ama güncellemelerde sıkıntı çıkarıyor sürekli güncelleme yapmak durumunda kalıyor tahta. Güncellemeleri kapatıp kuruyorum ama faz2 tahtalarad bilmediğim başka bir yöntem mi var acaba işlemiyor :?

1.) ATAK programını kur. USB ile açılsın tahta.
2.) Netsupport protect ile diskleri engelle(C,D,.....), program kurulum vs engelle. Şifre koy.
3.) Deep Freeze Standart ile C'yi korumaya al. Şifre koy.
4.) BIOS açılışına şifre koy.

Başka bir şeye gerek yok. Ben okulda böyle yaptım virüs derdi yok, çökme derdine son, öğrenciler öğretmen USB'si olmadan açamıyorlar tahtayı, rahatız yani. Kolay gelsin.

Hocam Bit defender free antivirüs programları arasında en iyi seçilmiş bir sitede.. Bence bi dene
Gerçi ücretli Bit defender da en iyi seçilmiş :)

Geri