Akıllı Tahtanin OPS parçası kaybolmuş ?

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. Üç ay önce il dışı tayin oldum. Eski okulumda bir tane sınıfın akıllı tahtansının Ops parçası yokmuş bulamıyorlarmış. Müdür beni aradı ve nerde olabilir dedi. Ben de bilgisayar laboratuarında bi ops vardı ama o bilgisayar laboratuarının akıllı tahtasının ops parçasıydı ve sonra takıldı. Dediğiniz sınıf hakkında bi bilgim yok dedim. Eğer aranan ops parçası bulunamaz ise hakkımda soruşturma gibi bir şey ile karşılaşır mıyım sizce? Cevap verirseniz çok sevinirim

çalınmıştır, suçu atacak adam arıyorlar
sizi bağlamaz hocam
siz oradan 3 ay önce ayrılmışsınız.
sizin başınız ağrımaz rahat olun.

çalınmıştır, suçu atacak adam arıyorlar
sizi bağlamaz hocam
siz oradan 3 ay önce ayrılmışsınız.
sizin başınız ağrımaz rahat olun.
Bence de hocam inşallah. Peki bir şey soracağım. Okuldaki bütün akıllı tahtalar, bilgisayarlar bizim üzerimize mi zimmetli ? Zimmetli olmasa bile çalınsa veya kaybolsa bizim bir sorumlulugumuz oluyor mu?

Bence de hocam inşallah. Peki bir şey soracağım. Okuldaki bütün akıllı tahtalar, bilgisayarlar bizim üzerimize mi zimmetli ? Zimmetli olmasa bile çalınsa veya kaybolsa bizim bir sorumlulugumuz oluyor mu?
Sorumluluk okula aittir hocam sizi bağlamaz

zimmetli değil hocam, bu olayda size olumsuz hiçbirşey yansımaz.
idare güvenlik önlemlerini alır.
hırsız girip çalarsa onlarında suçu yok.
sizin olayda, sanırım idarenin olaydan haberi çok geç olmuş. 3 ay önce giden sizi aradıklarına göre. Ondan tutuşmuş olabilirler.

Hocam servise sorsunlar bir,arıza kaydı bıraktılarsa alıp gidiyor servis orda kaybolmuşda olabilir

siz almadıysanız ve bunula ilgili kanıt yoksa sizi suçlayamazlar . suçlasalar bile kanıtlamaları lazım kanıt yoksa iftiradan kendilerine tekrar geri döner

Geri