Akıllı Tahtalardaki Net support Manager

Kodla Büyü
ilk kurulanlarda yok hocam.ben servisi aradım gelip kurun diye bana 'yanlışınız var kesin tahtaların hepsinde yüklü' dediler. atıştık biraz. sonar servis gelsin baksın ddim. servisi gönderdiler bakdılar ki tahtada netsupport yok. sonar servis bizim görevimiz değil dediler. fabrikadan gelecekler onlara deyin dediler. fabrikadan gelen arkadaşa dedim.ben fabrikada 25 kişiyim yetiştiremem siz kurun dedi. ben de benim işim değil siz kuracaksınız dedim. tamam dediler. 2 aydır adam yok gitti bi daha da gelmedi.

ilk imaj-larda netsupport programı mevcut değildir. Eğer servisten yeni imajı temin edip (forumda da mevcut) etkileşimli tahtayı yeni imaj ile açarsanız problem düzelecektir. Servis yazılım ile ilgili problemlere bakmayacaktır.

Kendiniz kurmayın. Korsan. Burada bir hastaneye geçen ay 50 bin lira korsan cezası kestiler.

vestel teknik servislerde imaj var ancak yükleme para alırlar... siz alıp yükleyebilirsiniz

ben netten programı buldum ilaclı. ama kursam sıkıntı olur mu ki ?

Bt sınıfımdan netsupportu çalıştırdığımda etkileşimli tahtaların ağ adıyla görüyor ancak id ve şifre istiyor. Bir türlü bağlanamadım. Yapabilen var mı acaba?

aysegul86' Alıntı:
Bt sınıfımdan netsupportu çalıştırdığımda etkileşimli tahtaların ağ adıyla görüyor ancak id ve şifre istiyor. Bir türlü bağlanamadım. Yapabilen var mı acaba?

ali04' Alıntı:
ben netten programı buldum ilaclı. ama kursam sıkıntı olur mu ki ?

Detaylı açıklama hazırlıyacağım takipte olunuz..

Takip Başlık:
http://www.bilgisayarbilisim.net/fatih-etkilesimli-tahta-f279/akilli-tahtalardaki-net-support-manager-kullanimi-faydali-t103696.html

Geri