Akıllı tahtadan alınan imajla oynamak mümkün mü?

Kodla Büyü

bunyman

Üye
merhaba arkadaşlar...
ben akıllı tahtalardan almış olduğum imajları bilgisayarımda düzenlemek istiyorum. daha sonra akıllı tahtalara yüklemek istiyorum. böyle bir şey mümkün mü?

malum akıllı tahtanın başında olmadan da imaj üzerine yükleme silme düzenleme gibi işlemleri yapabilsek bazı şeyler için avantaj sağlamış olurduk...

imajı akıllı tahtanıza yükleyin. programlarınızı ekleyin.
sonra acroniste c: yi backuplayın.
bu oluşan yeni tib dosyasını diğer akıllı tahtalarınıza kurun.

windows10 da lisans sıkıntısı çıkmıyor. lisans yüklemenize gerek kalmıyor.
win8 için bilgim yok.

cingozbursa' Alıntı:
imajı akıllı tahtanıza yükleyin. programlarınızı ekleyin.
sonra acroniste c: yi backuplayın.
bu oluşan yeni tib dosyasını diğer akıllı tahtalarınıza kurun.

windows10 da lisans sıkıntısı çıkmıyor. lisans yüklemenize gerek kalmıyor.
win8 için bilgim yok.

hocam bunu kastetmemiştim. onu zaten yapıyoruz. benim sormak istediğim aldığımız imajı akıllı tahta olmadan revize edebilir miyiz? noktasında...

imajı laptopunuza yükleyip değişiklikleri yapıp akıllı tahtaya geri yükleyebilirsiniz.
ancak ben buna şu ana kadar ihtiyaç duymadım.

Acronis eğer bilgisayarda kurulu ise .tib uzantılı dosyaları açıyor yanlış bilmiyorsam. Dosya ekle çıkar yapabilirsiniz eğer öyleyse, fakat program kurup silebileceğinizi zannetmiyorum. Çünkü programların kayıt defteri girdileri vb. bir sürü tantanası var.

Hocam sanal makina oluşturup, akıllı tahtanın imajını bu sanal makinaya yükleyip, istediğiniz değişiklikleri yapıp, tekrar imaj alıp, akıllı tahtaya yükleyip :roll:
olabilir yani.
.tib dosyalarının içine bakılabiliyordu, belki içeriğinde değişikliklerde yapılabilir. fakat program kurma olabilirmiii, bakmak lazım.

Geri