Akıllı tahtada masaüstünü gösteren fatih simgesi kaybolmuş

Kodla Büyü

bilgisayarmax

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar merhaba.öğrenciler nasıl yaptı etti bilmiyorum ama win 10 yüklü et de açıyoruz şifre girdikten sonra gelen simgeler arasında fatih yazan simge yok.aradım taradım bulamıyorum.masaüstüne geçiş yapamıyor arkadaş.başına gelen var mı

gpedit.msc
Yönetim Şablonları
Denetim Masası
Kişiselleştirme
Masaüstü arka planını değiştirmeyi engelle
ayarının değiştirilmesi ile masaüstü arka planına tekrar fatih projesi resmini koyabilrisiniz.
sonra tekrardan Masaüstü arka planını değiştirmeyi engelle seçeneğini aktif yapabilirsiniz

masaüstü arkaplanı değil hocam değişen.masaüstü simgesi yok hhiçbyerde kaybolmuş gitmiş

Hocam windows 10 da tablet moduna geçtiğiniz zaman windows 8 deki gibi bir Masaüstü simgesi bulunmaz. Tekrar masaüstü moduna dönmek için ekranın sağ alt köşesinde konuşma balonuna benzer bir simge var, ona tıklayıp çıkan ekranda Tablet Modu yazısına tıklayın.

halilturkoglu' Alıntı:
Hocam windows 10 da tablet moduna geçtiğiniz zaman windows 8 deki gibi bir Masaüstü simgesi bulunmaz. Tekrar masaüstü moduna dönmek için ekranın sağ alt köşesinde konuşma balonuna benzer bir simge var, ona tıklayıp çıkan ekranda Tablet Modu yazısına tıklayın.

hocam Allah razı olsun işimiz halloldu. süpersiniz saolun

Geri