Akıllı tahtada kullanılabilecek flash bellek?

Kodla Büyü

tuana1981

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Akıllı tahtada öğrencilerin flaş bellek kullanmaması için, idare sadece öğretmenlerin flash belleklerinin kullanılmasını istiyor. Bunun için akıllı tahtada sadece öğretmenlerin flash belleklerini tanıtabileceğimiz bir program var mı?

Konunun uzmanı bir büyüğümüzün sözleriyle cevap vererek : şimdi bu bilişim, fazla kafa yorarsan sıyırırsın.Kullanıcaksın nimetlerinden faydalanıp işini göreceksin. Kafayı fazla takma müdürümm deyip mevzuyu kapatın.

nht268' Alıntı:
Konunun uzmanı bir büyüğümüzün sözleriyle cevap vererek : şimdi bu bilişim, fazla kafa yorarsan sıyırırsın.Kullanıcaksın nimetlerinden faydalanıp işini göreceksin. Kafayı fazla takma müdürümm deyip mevzuyu kapatın.

Bakanın kulakları çınlasın

Sayın hocalarım, dün toplantı esnasında (ortaokul) öğretmenin biri: "öğrenciler bizden habersiz bilgisayarlara flaş bellek takıp film izliyormuş, buna bir çözüm bulabilir misiniz?" dedi. Bu esnada başka bir öğretmen: " hocam benim geldiğim okulda akıllı tahtada sadece bizim flaş belleklerimiz çalışıyordu, öğrenci flaşları çalışmıyordu" dedi. Ben de varsa böyle bir şey hocalarıma bir sorayım dedim. İnternetten de araştırıyorum ama böyle bir şeye rastlamadım. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Re: Ynt: Akıllı tahtada kullanılabilecek flash bellek?

Atak diye bir program vardı. Sırf bu iş için yazılmış bir program. Forumda aratırsanız bir çok başlık vardı bu programla ilgili

muharremyildiz' Alıntı:
tuana1981' Alıntı:
Akıllı tahtada öğrencilerin flaş bellek kullanmaması için, idare sadece öğretmenlerin flash belleklerinin kullanılmasını istiyor. Bunun için akıllı tahtada sadece öğretmenlerin flash belleklerini tanıtabileceğimiz bir program var mı?

Evet bu işi ATAK yapıyor.
Adresi: bte-bilisim-teknolojileri-egitimcileri-dernegi-f275/atak-1-09-usb-anahtar-yazilimi-t128591.html

ATAK (Usb Anahtar) bu işin uzmanı... ;)

Geri