Akıllı Tahta windows 10 yükseltince otomatik onarım

Kodla Büyü

mrt.erc

Üye
Merhabalar. Akıllı tahtaları windows 10'a yükseltmeye başladık ve başlar başlamaz bir sorunla karşılaştık.
Windows 10'a yükselttikten sonra tahtaları yeniden başlatınca yada kapatıp açınca otomatik onarım ekranı geliyor.
Bu otomatik onarım ekranında yeniden başlat ve gelişmiş seçenekler var.
Yeniden başlat seçeneğine tıkladığımızda yeniden başlatıyor ve hiçbir sorun olmadan işletim sistemi yükleniyor.
bilgisayarı yeniden başlattığımda tekrardan aynı ekranla karşılaşıyorum.

Sizlere sorum bu otomatik onarım ekranını nasıl kapatabiliriz yada gelmesini engelleyebiliriz ?

Arkadaşlar aynı imajı attığım halde okuldaki 4 tane tahtada otomatik onarıma geçiyor. Sebebi nedir bulan varmı? İmaj win10

Son düzenleme:
Win10 güncelleme yaparken kapandığında bu sorun ortaya çıkar genelde. win8 in güncellemesinin kapatılabilmesi bence tahta için win10 a göre bir avantaj.

Konuyu görmüşken ben de sormak istedim.
Faz 2 tahtalarda windows 8 / 8.1 var. Bunları otomatik güncelleme ile windows 10'a yükseltebiliyor muyuz? Windows 10'da lisans sorunu oluyor mu?

Win10 güncelleme yaparken kapandığında bu sorun ortaya çıkar genelde. win8 in güncellemesinin kapatılabilmesi bence tahta için win10 a göre bir avantaj.
Yeni
Hocam güncellemeleri kapattım defalarca kontrol ettim. Diğer 22 tahta da hiç sorun olmazken bunlar neden sorun çıkarıyor. Ben donanımsal olduğunu düşünüyorum ama gel de bunu vestel servis çalışanlarına anlat.

Hocam güncellemeleri kapattım defalarca kontrol ettim. Diğer 22 tahta da hiç sorun olmazken bunlar neden sorun çıkarıyor. Ben donanımsal olduğunu düşünüyorum ama gel de bunu vestel servis çalışanlarına anlat.

Geri