Akıllı Tahta Temizliği

Kodla Büyü

yildiray75

Süper Üye
Süper Üye
3 okulda Btr olarak görevliyim her hafta okullara gittiğimde ilk iş olarak tüm akıllı tahtaları kontrol ediyorum . kendim bir form oluşturdum toplam 8 maddeye göre ;bunlardan 3 tanesi temizlik ile alakalı olarak tahtaları kontrol edip tarih imza atıp okul idaresine teslim ediyorum . okuldaki hizmetlileri uyarıyorum anlatıyorum fakat buna rağmen 2 okulumda bir türlü tahtaları sildirip temizletemedim. ilk kurulumdaki çerçevenin üstündeki kaba pislikleri dahi duruyor. okul idarelerine söylüyorum ama tutanak halinde vermeme rağmen onlarda yakından ilgilenmiyorlar. elime temizlik bezi kova da almak istemiyorum ama artık bu hafta dilekçe yazacağım. dilekçe tarihine önümüzdeki haftanın tarihini atacağım.

uygun bir dilekçe olarak ne yazabilirim veya bu konu hakkında idareye dilekçe veren arkadaşım var mıdır?

...... valisi tarafından okulunuza btr olarak görevlendirildim... diye başlayım diyorum

..... Okulu Müdürlüğüne;
Okulunuzda Fatih BTR olarak görevlendirilme olarak çalışmaktayım. Her hafta yapılan rutin kontrollerde Etkileşimli tahtaların temiz olmadığı ve bu nedenle bozulabileceğini tutanak altına alarak tarafınıza belirttim. Fatih Etkileşimli Tahta bozulduğunda servis ücretleri ekte sunulmuştur. Söz konusu tahtaların bozulmaması ve okul harcamalarına yük teşkil etmemesi için ekte belirttiğim forma göre her hafta düzenli temizlik yapılması için personel görevlendirilmesi; okul fatih proje ekibinin bu konu hakkında gerekli kontrolleri düzenli olarak yapması hususunda;
gereğini bilgilerinize arz ederim.

bunu kendine göre düzenleyebilirsin hocam.

bu dilekçeyi birim gelen evrak kayıt kullanıcısına ver DYS ye kaydettir mecburen işlem yapacaklar. tuttuğun tutanakları iliştir bir kontrol listesi hazırla ve idareye teslim et. göz ardı edemezler yoksa tutulan tutanak yani resmi evrak ı kasten yoketmekten ceza alırlar. biraz aba altından sopa göstermek gerekiyor işin aslı.

Geri