Akıllı tahta , sistem geri yükleme

Kodla Büyü

cevher---

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba.
Arkadaşlar akıllı tahtalarda genelde internet kopuyor, çeşitli sorunlar çıkıyor, kendim bi şekilde sorunlara çözümler arıyorum. Bugün akıllı tahtanın birisini f8 den sistemi geri yükleyim dedim, yüklendi, vestel oturumunda hiç bir şeye giremiyorum kısıtlanmadan dolayı. Administrator oturumda da internet yok, bi sürü sorun çıktı.
1. "Kullanıcı ilk kez oturum başlatırken parolasını değiştirmelidir". diye pencere çıktı, bu ekranı bi türlü geçemiyorum, eski şifre olarak ne istiyor anlamadım.
ne yapabilirim ?

arkadaşlar bilgisayarı başlatamıyorum bu kısmı geçemediğim için, acil yardımınıza ihtiyacım var.

en temizi image olusturup, acronis ile image dan yüklemek. drive vaccine yide kur. Öbür türlü işin içinden çıkmak zor.

ali04' Alıntı:
en temizi image olusturup, acronis ile image dan yüklemek. drive vaccine yide kur. Öbür türlü işin içinden çıkmak zor.

onu bugün sonuna kadar anlamış oldum, gün öldü ayrı mesele, sağol ali04 hocam.

drive vaccine programını ben akıllı yahtalara kurdum. sonra tekrar kaldırmak zorunda kaldım malesef. bilgisayarlar özellikle ilk açılırken ve sonrasında çok yavaşladı bu programı kurunca. nedendir bilmiyorum...

Geri