akıllı tahta kilit

Kodla Büyü

yildiray75

Süper Üye
Süper Üye
okul müdürümüz tahtaların kilitlenmesini istiyor asma kilit takıcakmış. sizler kilitlemek için bişeyler kullanıyomusunuz var mı öneriniz sunayım müdüre?

Asma kilit olayı çok sağlıklı yürümez. Yazılımsal kilit (atak vb.) daha makuldür.

boteakif' Alıntı:
Asma kilit olayı çok sağlıklı yürümez. Yazılımsal kilit (atak vb.) daha makuldür.

bizim okuldaki öğretmenler atak tarzı yazılımsal kilitleri kullanmak istemiyorlar. ben de tahtalara toolwiz time freeze kurdum. virüs bulaşma sorunum yok. ama bazı tahtaların kilitleri kırılmış. onları kim tamir ediyor? vestel servisi mi arayacağız, yoksa herhangi bir anahtarcı yapar mı?

sadbt' Alıntı:
boteakif' Alıntı:

bizim okuldaki öğretmenler atak tarzı yazılımsal kilitleri kullanmak istemiyorlar. ben de tahtalara toolwiz time freeze kurdum. virüs bulaşma sorunum yok. ama bazı tahtaların kilitleri kırılmış. onları kim tamir ediyor? vestel servisi mi arayacağız, yoksa herhangi bir anahtarcı yapar mı?

evet ben de aynı dertten muzdarip durumdayım...

yeymir23' Alıntı:
sadbt' Alıntı:
boteakif' Alıntı:

evet ben de aynı dertten muzdarip durumdayım...

Hocam arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Ancak kilit değişimleri ücretli diye hatırlıyorum.Ücret 50 TL idi geçen yıl.

Geri