Akıllı Tahta Image

Kodla Büyü
bilerzen' Alıntı:
Arkadaşlar bize ilçe toplantısında akıllı tahtaları image ile kurmayın, problem çıkıyor çöpe atılacak hale geliyor dediler, böyle bir problem çıktığında da garanti kapsamından çıkıyor başınız ağrır biz tavsiye etmiyoruz demişlerdi.. bilemiyorum bizim okula henüz kurulmadı ama bu şekilde bir uyarıda bulunduklarını hatırlıyorum başlığı görünce paylaşayım dedim....
Bende eğitimde böyle dediklerini hatırlıyorum şimdi bu imaj falan şaşırmadım değil.

zorba' Alıntı:
Hocam ben bu imajı bi kaçkere yüklemeyi denedim ama her seferinde BOOT MBR hatası aldım, sistem açılmadı. Bunun nedeni ne olabilir?
evet bende de aynı problem var başka bir yerden almıştım belki bu vermez diye aynı hatayı indirmeye çalışıyorum.

yine olmadı ya yok mu bunun bir çözümü win 7 professional ile de onarmıyor

ben kurdum bu imaji arkadaşlar sorun yok yalnız acroniste birşeyleri eksik yapıyorsunuz muhtemelen. mbr yazan bölümü akıllı tahtanın diski olarak seçmeniz gerekiyor.

hocam onu da yapıyorum yükleniyor ama sonunda bootmgr eksik diyor ve açılmıyor. acronis sürümleri ile alakalı bir problem olabilir mi

bugün ghost 11 ile yedeğini aldım kafam rahatladı. yalnız yedeğini almadan, office falan etkinleştirin, gerekli programları kurun, sonra yedeğini alın. 75 gb tuttu :eek: neden bu kadar çok yer kapladı anlamadım.

Ben bu imajı indirmek istedim diskte yeterli yer yok dedi. Baktım 140 gb boş alan var mobil diskimde. Kaç gb boşluk istiyor ki 103 gb için. O yüzden indiremedim.

ecevahir' Alıntı:
Arkadaşlar istanbuldaki fatih projesinde dağıtılan akıllı tahta image ve diğer dosyaları torrent olarak ekteki linkten indirebilirsiniz.
neden kaynakta kımse yok aceba arkadaslar ecevahir hocam kaynakta kalırmısınız akk olayı sıfırlanmısken ındırelım

hocam 1 akıllı tahtaya kurması yaklaşık 60 dk falan sürüyor.bunun acaba daha kısa yolu yokmu:)

ındıren arkadslar gonderme hızını sınırsız yaplm glmıyor hıc ya 5 kb la hayat mı bıter

Okullarımıza kurulan etkileşimli tahta sürümlerinin farklılık göstermesi sebebiyle yeni bir imaj hazırlanmaktadır. BT Formatör Öğretmenlerle yapılan toplantılarda dağıtılan imaj dosyası bazı tahtalarda doğru çalışmamaktadır. Bu sebeple yeni bir imaj dosyası hazırlanmakta olup öğretmenlerimizin yeni imaj dosyasını beklemeleri uygun olacaktır.
Tüm Öğretmenlerimize İyi Çalışmalar Dileriz...
(02.11.2012)

http://www.istbilfor.org/HaberlerDetay.aspx?id=43

Geri