Akıllı Tahta Hakkında Öğretmenleri Bilgilendirme

Kodla Büyü

selcuklu

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okuldaki arkadaşlar tahtaları kullanmaya çekiniyor biraz. Kısa bi bilgilendirme yapayım diye düşündüm bende. Nelerden bahsedebiliriz arkadaşlar. Starboard'a baktım biraz, genel sorunlara değineyim diyorum, ha önce açma kapatmayı gösterecem bu arada. Ofif ve video belgeleri... Hizmetiçi kurslar bitene kadar kullanmayacaklar yoksa. Sizin fikirleriniz nelerdir acaba.

Bizim okulda eğitici formatör kurs veriyor. Ama biraz kurcalayıp bildiğini anlatabilirsin.

Bizde öğretmenlere yönelik kurs henüz açılmadı. Ben de okulda pek ayrıntıya inmeden gösterdim hocalara. Libre office programından bahsedebilirsiniz. World teleskop programı falan vardı, onu gösterdim. Starboarda ağırlık verdim daha çok. Menülerin en çok kullanılacak olanlarını kısaca anlatabilirsiniz hocam.

SİRE' Alıntı:
Bizde öğretmenlere yönelik kurs henüz açılmadı. Ben de okulda pek ayrıntıya inmeden gösterdim hocalara. Libre office programından bahsedebilirsiniz. World teleskop programı falan vardı, onu gösterdim. Starboarda ağırlık verdim daha çok. Menülerin en çok kullanılacak olanlarını kısaca anlatabilirsiniz hocam.

bunlara değinmeyi düşünüyordum zaten. World teleskopu hiç görmemiştim yalnız onun işlevi nedir hocam.

Fatih projesi tanıtım videolarında geçiyordu, indirip kurdum ben de. Cografya dersi için gezegenleri, yıldızları... 3 boyutlu gösteren bir program. Bir de google body vardı, indiremedim onu. O da biyoloji için iç organları vs. göstermek için. Tahtada internet varsa onu da gösterebilirsiniz hocam.

İnternet yok şu ama ayarlamaya çalışırız artık.tabi önce ben bi deneyeyim. Sağolun hocam teşekkürler.

Geri