Akıllı Tahta Sadece Fatih Ağına Bağlanmıyor

Kodla Büyü

DUM4N

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar, okulumuzun akıllı tahtalarından biri Fatih ağına wifi ile veya kablo ile bağlanamıyor ama telefondan İnternet paylaşımı yaptığımda bağlanabiliyor. Çözümü ile ilgili bilgisi olan var mı?

Sorun gider dediğimde wifi geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil uyarısı alıyorum. Elle dns değiştirmeme rağmen herhangi bir düzelme olmadı.

Bir tahta bende de aynı sorun vermişti önceden hocam.
wifi ayarlar kısmının en altta bir yerde wifi sıfırlama , internet sıfırlama gibi birşey yazıyordu. ona tıklayıp eba admin şifresini girdikten sonra 5 dk içinde bilgisayarınız kapanacak diyor. açıldığında sorun çözüldü. beni de çok ugğraştırdı. Kolay gelsin.

Merhaba arkadaşlar, okulumuzun akıllı tahtalarından biri Fatih ağına wifi ile veya kablo ile bağlanamıyor ama telefondan İnternet paylaşımı yaptığımda bağlanabiliyor. Çözümü ile ilgili bilgisi olan var mı?

Sorun gider dediğimde wifi geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil uyarısı alıyorum. Elle dns değiştirmeme rağmen herhangi bir düzelme olmadı.
Hocam dün ve bugün için okul İnternet bağlantısı ve tahtalara gelen elektrikle ilgili genel bir sorun var.

Sistem ayarları ile oynuyorlar hocam.
bende benzeri bir konu açtım.
ara tatile gitmeden çalışan sistem dönünce çalışmaz oldu :(

Geri