Akıllı tahta orjinal dokunmatik kaleminerden temin edebilirim?

Kodla Büyü

Unis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar lisedeyim. Tüm uyarılarımıza rağmen tahtalar normal kalemle kullananlar var. Cam da çizilmeler , deformeler oluşmuş durumda.
Orjinal dokunmatik kalemi temin edebilieceğimiz bir yer varsa okula aldırmayı düşünüyorum. İdareci arkadaşlarda bunu istiyorum
.
Ekran Alıntısı.JPG

Merhaba @Unis hocam, Vestel'in bir de yeni ürettiği Touchcap adında kalemi var. Vestel'in kendi sitesinde çok pahalı ama bazı e-ticaret sitelerinde uygun fiyatlı olanları var. Kalem 2 fonksiyonlu ve 4 farklı renk seçeneği mevcut. Birinci fonksiyonu beyaz tahtaya mürekkeple yazı yazmak için, ikinci fonksiyonu ise kalemin ucundaki beyaz kapakla akıllı tahtaya yazı yazmak için.

Ekli dosyalar

• Vestel Touchcap.jpg
    Vestel Touchcap.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 19
Merhaba @Unis hocam, Vestel'in bir de yeni ürettiği Touchcap adında kalemi var. Vestel'in kendi sitesinde çok pahalı ama bazı e-ticaret sitelerinde uygun fiyatlı olanları var. Kalem 2 fonksiyonlu ve 4 farklı renk seçeneği mevcut. Birinci fonksiyonu beyaz tahtaya mürekkeple yazı yazmak için, ikinci fonksiyonu ise kalemin ucundaki beyaz kapakla akıllı tahtaya yazı yazmak için.

Hocam bu ürünü biliyorum. Ancak çok pahalı. Orijinal kalemi daha uyguna temin edebileceğimizi düşünüyordum.

(Vestelin hem yerel servisini, hem de merkezi servisi aradım. Bu konuda çok yetersiz ve bilgi yoksunu. Artık tahtalar konusundaki sarf malzemelere bakmıyorlar.)

Geri