Akıllı Tahta Kilit Programı tavsiye eder misiniz?

Kodla Büyü

ofkar

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar ücretli/ücretsiz bir çok akıllı tahta kontrol yazılımı var ama ben kararsız kaldım. Ücretsiz olan ve uzaktan kontrol edebileceğimiz sağlıklı çalışan bir yazılım tavsiye eder misiniz?

Hocam biz okulda mehcan hocamızın e kilit uygulamasını kullanıyoruz bu yıl. memnunuz tavsiye ederim. flash zorunluluğundan da kurtulduk mobil anahtarla girebiliyoruz. https://mehcan.net/e-kilit/ sayfayı incelerseniz ister ücretli ister ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme sürümünü de kullanma şansımız oldu lisans için bizim okulun durumundan dolayı bekleme kararı aldık idaremle.

Vallahi az bir ücretle e-kilit kullanıyoruz on numara beş yıldız. Senelik öğretmen başı verin 20-30 TL keyfinize bakın. Her türlü tahtalara erişmek izlemek telefonla veya telefonsuz açmak, dosya göndermek, yoklama almak... Daha ne olsun. Muadili yok bence..

usbraptor kullanıyoruz ama öğrenciler bir şekilde kapatmanın yolunu keşfetmişler. memnun değiliz hocam.

Biz alibaba diye bir program kullanıyoruz. Güncellemesi yok. Yapan arkadaşlara ulaşamadık. Ancak gayet güzel calisiyor.

Her görev yaptığım okulda mehcan e kilit kullanıyorum. Çok memnunum. Yapanın eline konuna sağlık ama şöyle bir durumum var. Öğretmen arkadaşlardan bazıları ve idarecilerimiz eba kodu girilerek açılan program olabilir mi diye sordular. Parduslarda böyle bir yöntem ve program var ama Windows için bildiğiniz ücretsiz bir program varsa yardımcı olabilir misiniz?

Geri