Akıllı tahta arızalarını nereye bildiriyoruz?

Kodla Büyü

kasimyildizi

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar,
bizim okula vestel akıllı tahtaları kurdu. Ben daha kontrolünü yapmadan teslim almışlar. Şimdi dokunmatiğinde problem olan, ses arttırma düğmeleri çalışmayan dört adet akıllı tahta ve sürgüleri takılan bisürü çerçeve var. Sürgüleri ve ses arttırma düğmesi çalışmayanları daha önce akıllı tahtaları takanlara teslim almadan söylemiştik. iki gün sonra gelip bakarız demişlerdi, kaç iki gün geçti gelmediler. Tabi teslim alınca işleri bitti. Benim sorum şu olacak: bt sınıfları için btariza.meb.gov.tr gibi bir adres vardı. Akıllı tahtaların arzalarını bildirebilmemiz için bir adres var mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

0236 999 16 84
Akıllı Tahta Servisinin aktarmasız ulaşabileceğiniz numarası.

hocam bakanlık fatih destek hattı açmış. 4447555. direk oraya bildirin onlar vestele bildiriyor

Peki garanti dışı arızalar için ödenek nereden isteniyor acaba, bilgisi olan var mı?

bütün numaraları unutun....bundan sonra fatih projesiyle ilgili ne varsa 444 7 555 'e bildirip kayıt açtırıyorsunuz...

only61' Alıntı:
bütün numaraları unutun....bundan sonra fatih projesiyle ilgili ne varsa 444 7 555 'e bildirip kayıt açtırıyorsunuz...
arkadaşlar bu numarayı arıyorum ama bize geri dönen yok ne yapmam gerekiyor?

Malumunuz 4447555 çağrı merkezi ile ilgili çalışmalar devam etmektedir. Bu sebepten, yeni çağrı merkezi devreye girene kadar okullarımızın, Etkileşimli Tahta (ET) ile ilgili sorun ve arızalarda, aşağıda yer alan telefon numarası ve e- posta adreslerine arıza kaydı açmalarının sağlanması ve bu durumun en kısa sürede okullarımıza iletilmesi gerekmektedir.

0850 2224870 Etkileşimli Tahta Vestel Çağrı Merkezi

vet@vestel.com.tr

Geri