Ahmet Gündoğdu Milletvekili adaylığını açıklıyor,Teşkilatlar

Kodla Büyü

albeyaz

Aktif Üye
Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Genel Başkanı Ahmet GÜNDOĞDU Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU'nun bizzat siyaset yapma ve milletvekilliği teklifini kabul etti. Memur Sen'in ve Eğitim Bir Sen'in eskimeyen genel başkanı Ahmet GÜNDOĞDU Kamudanhaber.com'un dile getiridği milletvekili adaylığı için bugün Ankara'da Başkent Öğretmenevinde Memur Sen İl Başkanları toplantısında Milletvekili adaylığını açıklayacak ve Tüm teşkilata veda edecek. Daha önce Eğitim Bir Sen'de 3 dönemi dolduğu için Eğitim Bir Sen Teşkilatına veda eden Genel Başkan bu sefer Tüm Memur Sen camiasına veda edecek. Toplantı Halen Devam Ediyor ve Genel Başkanın Açıklaması Bekleniyor.

Eğer bu günleri planlayarak milyonlarca memuru memnuniyetsiz bırakan o sözleşmeye imza attıysan belki bu dünyada dokunulmazlık alacaksın ama öbür tarafta milyonlar yakanda olacak sayın gündoğdu.

İşte ülkemizin özeti AL GÜLÜM VER GÜLÜM. İnşallah kabul etmezler de kullanılıp atılmış mendil gibi ortada kalır. Hakkımı helal etmiyorum kendisine...

birileri gelmeden ben hemen yazayım onlara laf kalmasın..
bayram meralde açıklamıştı :mrgreen:

Belliydi zaten sendika başkanlarının sonu genelde milletvekili oluyor. İşçisini memurunun düşünen sendika yok malesef

Bu adam tam bir yalaka. Allah biliyor ya her şeyi elbet bu devran döner o zaman hakkını alacak tüm memuru beşer.
Bu sendikaya hala üye olanlar ya onun yolundan gidiyor ya da abdal gibi hiç bir şeyden haberleri yok.

bidene' Alıntı:
birileri gelmeden ben hemen yazayım onlara laf kalmasın..
bayram meralde açıklamıştı :mrgreen:

:puhaha: trollere kolaylık sağladın hocam, boşuna uğraşmayın yukarıda yazıldı deriz :)

memurun bu yılki kaybının hakkını nasıl ödeyecek..Allah sorar hesabını

Hükümetin önerdiğinden bile daha düşük zam isteğiyle toplu sözleşmeye imzalayıp tarihe geçti.
Çalışma bakanlığına getirilip tüm kamu personelinin iş güvencesinin kaldırılması da tarihe geçeceği diğer büyük icraati olur.

millieğitm bakanı olursa şaşırmayın, memurun hakkından geldi sıra millet vekilliğinde :!: eğer bu şekilde milletvekili seçilirse başbakan çok yanlış yapar.

Bunlara söylenecek o kadar söz varki değişen bişey olmayacağını bilsekde, tek isteğim toplumun aydın kesimi olarak görünen biz öğretmenler bu gibi adamlara prim vermesek çok şey değişir.

Başbakan Davutoğlu memur maaş hesaplaması hakkında; Yine, memur maaşlarıyla ilgili olarak “2014’te memurlara ek enflasyon farkı verilmedi. Çünkü taban aylığı 1.027 Türk Lirasından 1.205’e çıkartıldı, 178 Türk Lirası arttı, bu yüzde 17 artış demek. Bir seferde maaşı tabanda artırdığımız için zaten enflasyonun çok üzerinde bir destek verdik. Yani buraya gelip memurları, çiftçilerimizi bize dönük olarak son derece tahrik edici sözlerle harekete geçirmeye çalışmanız bir sonuç üretmez…"

rock' Alıntı:
Başbakan Davutoğlu memur maaş hesaplaması hakkında; Yine, memur maaşlarıyla ilgili olarak “2014’te memurlara ek enflasyon farkı verilmedi. Çünkü taban aylığı 1.027 Türk Lirasından 1.205’e çıkartıldı, 178 Türk Lirası arttı, bu yüzde 17 artış demek. Bir seferde maaşı tabanda artırdığımız için zaten enflasyonun çok üzerinde bir destek verdik. Yani buraya gelip memurları, çiftçilerimizi bize dönük olarak son derece tahrik edici sözlerle harekete geçirmeye çalışmanız bir sonuç üretmez…"
Yav he he.. iki maas da ikramiye aldik

Kendileri millet vekilliğine çok yakışır. O zamanda göreceğiz hangi icraatlar yapacağını. Hayırlı olsun milletimize. . .

Eğitim bir sen 'in şiddetli savunucuları hala "bizim siyasetle ilişiğimiz YOK" diyorlar mı çok merak ediyorum.

"Amaaannn işler ayna çal çal oyna" havasında olan arkadaşlarımız sağolsun bu memleket nice Ahmet gündoğduları bakan da yapar başbakanda yapar... helal olsun

" öbür tarafta milyonlar yakanda olacak sayın gündoğdu. "

Alıntı

ancak inanan adam böyle şeyler yapabilir mi?
Ayrı mesele.

Neredeyse bunlar başka bir dine mi inanıyor diyesim var ?

en son yapılan anlaşmada bizi ne duruma üşüdüğü ortadayken bu herif yüzünden malum partiye kaç eşek oy verecek merak ediyorum.

bidene' Alıntı:
rock' Alıntı:
Sayın hocam yanlış anladın. Ben de yav he he diyorum ama size değil. Yukardaki açıklamayı inandığım için yazmadım... :+1:

rock' Alıntı:
bidene' Alıntı:
rock' Alıntı:
Sayın hocam yanlış anladın. Ben de yav he he diyorum ama size değil. Yukardaki açıklamayı inandığım için yazmadım... :+1:
est. değerli hocam sen yanlış anladın ben bu açıklamayı yapanlara dedim.. size değil

Geri