Ağustos Özür grubu atama sonuçları açıklandı...

Kodla Büyü
ben izmire il dışından atanmıştım. eşim müzik öğretmeni özür grubundan atanamadı. bir yerde puan yazıyor tercih yaptığı 11 yerde puan yok. muhtemel boşalacak yerlerden kimse yer değiştirememiş demek ki.
acaba ikinci özür grubu yaparlar mı çok fazla kişi var özür grubu ataması olmayan

istediği sonuca ulaşan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun... Rabbim utandırmasın...

Atandığınız Kurum : 3. tercihiniz olan ADANA/SEYHAN/İstiklal Ortaokulu
Tsk ederim arkadaslar herkese hayırlı olsun

benim eşim sınıf öğretmeni didime çıktı. tercihleri şöyleidi;

Ekli dosyalar

• TAYİN.jpg
    TAYİN.jpg
    145.4 KB · Görüntüleme: 1,710
inikat' Alıntı:
ben izmire il dışından atanmıştım. eşim müzik öğretmeni özür grubundan atanamadı. bir yerde puan yazıyor tercih yaptığı 11 yerde puan yok. muhtemel boşalacak yerlerden kimse yer değiştirememiş demek ki.
acaba ikinci özür grubu yaparlar mı çok fazla kişi var özür grubu ataması olmayan
Hocam her turlu il ilce emrine vermediler mi esinizi

havsaro' Alıntı:
inikat' Alıntı:
Hocam her turlu il ilce emrine vermediler mi esinizi
Hayır hocam. 41. Seçenek boş kalan kurumlara kura ile atanma diye belirtmişti. Kiraz gibi yerler olduğu için secmedik. İlçe emri vereceklerini boş kalan uzak yere alamayacaklarını bilmiyordum. Önceki dönemlerde uzak yerlere kura ile atanan olunca... Yonerge yayınladılar sonuçta. Resmi iş ne ise ona gore davrandıklarını

emines' Alıntı:
Atandığınız Kurum : 3. tercihiniz olan ADANA/SEYHAN/İstiklal Ortaokulu
Tsk ederim arkadaslar herkese hayırlı olsun
hocam hayırlı olsun.
Adana da hangi okullar boşta görünüyordu.rica etsem onu paylaşabilir misiniz.

teşekkür ederim hocam çukurova'da sadece salbaş ortaokulu boştu muhtemel boş alacaklarda güzelyalı ve belediye evleri vardı ama ikisi de boşalmamış seyhan'da ise büyük selçuklu anadolu lisesi gül bahçesi istiklal nilüfer hatun orhangazi bunlar boş okullarda muhtemel boş alacaklarda ise cumhuriyet leman sayıt mehmet akif sakarya şehit zafer ziyapaşa 125 inci yıl okulları boştu yüreğir'de cumhuriyet kaşgarlı mahmut yakapınar peyami safa vardı sarıçam'da cemil meriç incirlik şehit hüseyin avni bey şeyh şamil imam hatip veli yavuz yeniyayla vardı başka ilçeleri diye soruyorsanız tekrar yazabilirim ancak internetten bütün branşların ve bütün illerin listesine de erişebilirsiniz iyi geceler

emines' Alıntı:
teşekkür ederim hocam çukurova'da sadece salbaş ortaokulu boştu muhtemel boş alacaklarda güzelyalı ve belediye evleri vardı ama ikisi de boşalmamış seyhan'da ise büyük selçuklu anadolu lisesi gül bahçesi istiklal nilüfer hatun orhangazi bunlar boş okullarda muhtemel boş alacaklarda ise cumhuriyet leman sayıt mehmet akif sakarya şehit zafer ziyapaşa 125 inci yıl okulları boştu yüreğir'de cumhuriyet kaşgarlı mahmut yakapınar peyami safa vardı sarıçam'da cemil meriç incirlik şehit hüseyin avni bey şeyh şamil imam hatip veli yavuz yeniyayla vardı başka ilçeleri diye soruyorsanız tekrar yazabilirim ancak internetten bütün branşların ve bütün illerin listesine de erişebilirsiniz iyi geceler
hocam teşekkür ederim.Boş kontenjanlar yayınlanmaz sanıyordum..5 ay once açılmasını istediğim okullar şimdi açılmış.

Geri