after effect, 3d max ve flash bilen arkadaşlara iş imkanı

Kodla Büyü

ybilgin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar biz bir çalışma yürütüyoruz. ders içeriği çalışması.bunu için bir ekip kurmuştuk işe başlarken. ama şu anda ekip olarak yetişemiyoruz.
yeni arkadaşlar almak istiyoruz. aramıza katılmak isteyen arkadaşlarda öncelikle after effect, 3d max ve flash programlarından en az bir tanesine hakim olmasını istiyoruz.2 şartımız titiz bir çalışma yapmamız gerekiyor. ücret konusunda şüpheniz olmasın arkadaşlar yapacağınız çalışmada sn üzerinden ücret alacaksınız buda iyi para ediyor. şimdi çok detaylara girmiyorum. bizimle çaılşmak isteyen arkadaşlar pm den maillerini ve cep tel no larını atarlarsa onlarla iletişime geçeceğiz.
sonra bu arkadaşlara içerik senaryolarını ve bir örnek çalışma göndereceğiz. onlardan gönderdiğimiz içerik senaryosunu yapmalarını isteyeceğiz. bu işi başaran arkadaşlrla hemen çalışmaya başlıyacağız. çünkü zaman bizim için çok önemli

şimdiden kolay gele...

hocam ben yardımcı olmak isterim hemde kendimi denemek isterim bana özelden dosya ve yapmam gereken çalışmayı atarsanız üstünde çalışırım.Bakalım flash ve 3d bilgim ne kadar. :+1:

avy' Alıntı:
hocam ben yardımcı olmak isterim hemde kendimi denemek isterim bana özelden dosya ve yapmam gereken çalışmayı atarsanız üstünde çalışırım.Bakalım flash ve 3d bilgim ne kadar. :+1:

tamam hocam en kısa sürede size senaryo ve örnek çalışma atacağım. bu işe girdiğinize pişman olmayacaksınız.

yeni arkadaşlar da bekliyoruz.

Geri